Icon Online / Hybrid

Online / Hybrid

Máme riešenie pre eventy v online prostredí

Súčasná situácia spôsobená šírením koronavírusu obmedzila akékoľvek verejné podujatia alebo zhromaždenia ľudí. Všetky výstavy, eventy, koncerty sú až do leta beznádejne zrušené a väčšina z nás sa zdržuje prevažne doma. To ale pre nás neznamená, že sa život zastavil. Vytvorili sme pre Vás možnosti, ako preniesť konferenciu, prezentáciu alebo aj koncert priamo do obrazovky diváka. V našich priestoroch sme postavili video štúdio s LED obrazovkou, televíznymi svetlami a profesionálnymi kamerami z ktorého môžete kedykoľvek online vysielať Vaše prezentácie alebo diskusie. Okrem toho sme pripravili aj virtuálnu platformu, kde sa môžu jednotlivý speakri pripojiť z domu a naraz diskutovať na virtuálnom pódiu
 
Všetky tieto služby poskytujeme s dodržiavaním maximálnych bezpečnostných štandardov, či už ide o dodržiavanie odstupu technikov, nosenie rúšok a ochranných pomôcok alebo dezinfekciu zariadení.

 

LED štúdio

Využite priestory nášho digitálneho štúdia pre vaše kreatívne projekty. Špičkovo vybavený priestor pre akýkoľvek video alebo audio záznam, či už ide o rozhovor, konferenciu, prezentáciu produktov alebo DJ podcasty. Scénu a účel vieme technicky prispôsobiť podľa vašich požiadaviek, či už ide o digitálne pozadie - LED obrazovku, nasvietenie alebo mobiliár. Vysokorýchlostný internet nám umožňuje streamovať online prenosy zo štúdia, priamu interakciu s publikom cez Sli.do, poprípade živé prenosy do diskusie cez Skype. Do vášho videa vieme real-time dodávať titulky, púšťať reportáže alebo skladať obraz z viacerých kamier a zdrojov videa. V aktuálnej situácii, kedy je celý eventový priemysel zastavený z dôvodu šírenia Covid - 19 je naše online štúdio ideálnym nástrojom ako tvoriť digitálne eventy a sprostredkovať ich tak ľudom priamo do obývačky.

Green screen štúdio

Green screen štúdio je založené na technológii zeleného plátna a kľúčovania obrazu. Táto technológia dáva neobmedzené možnosti vašej kreativite, nakoľko celé pozadie je vytvorené digitálne - 3D modelom scény. Scéna so zeleným plátnom má šírku až 6 metrov a spolu s podlahou poskytuje až 36m2 zelenej plochy. Toto umožňuje snímanie celej postavy moderátora, ktorý sa tak môže doslova prechádzať po virtuálnej krajine. Celá plocha je rovnomerne nasvietená mäkkými LED svetlami. Svetelné podmienky vieme prispôsobiť pre rôzne typy kamier a pozadia virtuálnej scény tak, aby postavy na scéne vyzerali prirodzene. Green screen štúdio môžeme vymodelovať úplne od základu podľa vašich požiadaviek. Môže obsahovať korporátnu grafiku, logá, či rôzne rolovacie obrazovky s prechodovými animáciami, do ktorých môžeme vložiť prezentácie, videá alebo živé prenosy cez Zoom, Microsoft Teams, Skype a ďalšie.

Virtuálne štúdio

Potrebujete medzinárodnú konferenciu bez potreby fyzickej účasti? Riešením je virtuálna konferencia. Účastníci konferencie sa môžu pripojiť cez rôzne platformy ako je Skype, Zoom, Teams alebo Webex. Následne tieto živé vstupy umiestnime do virtuálneho 3D prostredia cez mediaserver. Okrem živých vstupov môžeme zobrazovať videá, prezentácie alebo titulky a vytvárať rôzne scény, kde sa zobrazí napríklad jeden účastník + jeho prezentácia a po jej skončení sa zobrazia všetci účastníci v mozaike a môžu navzájom spolu diskutovať. Diváci môžu posielať otázky cez Slido aplikáciu, ktoré vieme zakomponovať do virtuálneho prostredia.

Videostreaming

Videostreaming je momentálne najaktuálnejšia technológia ako sprostredkovať obraz do televízorov alebo mobilných zariadení. Pre lepší prehľad sme pre Vás pripravili 4 balíky streamingových služieb. Streamovať video môžeme z akéhokoľvek miesta, dôležité je stabilné internetové pripojenie. Diváci môžu sledovať živý obraz na sociálnych sieťach Youtube, Facebook alebo Instagram cez otvorené verejné kanály alebo uzavreté skupiny len pre pozvaných účastníkov. Pre citlivé informácie alebo interné brífingy máme pripravené aj šifrované servery s vysokým zabezpečím. Ak sa chcete dozvedieť viac o technológii streamingu, kliknite sem.

Videostreaming 1
Najzákladnejší balík pre streamovanie obsahu vhodný napríklad pre online výučbu, snímanie prebieha profesionálnou robotickou kamerou Vaddio, ktorú obsluhuje náš technik.

 
Obsahuje:
1x robotická kamera PTZ + stojan
1x ovládací pult
1x streamovací notebook
1x videotechnik

 

 

 

 

Videostreaming 2
Rozšírený balík, ktorého základ tvorí plnohodnotná videoréžia na ktorej je možné strihať obraz z dvoch robotických kamier, zobrazovať napríklad obidve kamery naraz alebo pridávať statické logá do vysielaného obrazu. Vhodné pre diskusie dvoch a viac ľudí.

Obsahuje:
2x robotická kamera PTZ + stojan
1x ovládací pult
1x videostrižňa
1x streamovací notebook
1x videotechnik

 

 

Videostreaming 3
Plnohodnotný set pre online vysielanie Vašej konferencie. Obsahuje rovnaký základ kamier ako balík č.2 doplnený o mediaserverový notebook z ktorého môžete púšťať videá alebo grafiku, ktorá obsahuje živé vstupy z kamier. Je možné využiť aj online kľúčovanie obrazu alebo digitálne pozadie.

 
Obsahuje:
2x robotická kamera PTZ + stojan
1x ovládací pult
1x videostrižňa
1x notebook pre grafiku a PPT
1x streamovací notebook
2x videotechnik

 

 

 

Videostreaming 4
Tento balík je vhodný pre streamovanie koncertov alebo podujatí kde je viac účinkujúcich. Okrem robotických kamier obsahuje aj dve profesionálne broadcast kamery s kameramanmi. Všetci technici spolu komunikujú cez bezdrôtový intercom, čím sa zabezpečia plynulé zábery a hladký strih.

 
Obsahuje:
2x robotická kamera PTZ + stojan
1x ovládací pult
2x kamera Panasonic 4K
1x videostrižňa
1x notebook pre grafiku a PPT
1x streamovací notebook
1x intercom
2x videotechnik
2x kameraman

 

 

 

Hovorili o nás

Napíšte nám a náš projektový manažér
vás bude kontaktovať

Ďakujeme za odoslanie formuláru