Icon Hurricane online štúdio

Hurricane online štúdio

Naše multimediálne online štúdio vzniklo ako odpoveď na súčasné epidemiologické opatrenia, ktoré znemožnili organizovanie verejných podujatí. Už na začiatku prvej vlny pandémie sme uvažovali ako umožniť našim klientom naďalej komunikovať so svojimi zákazníkmi a bolo jasné, že jediná cesta je online riešenie. Spočiatku sme štúdio považovali za krátkodobé riešenie a bolo vybavené LED obrazovkou so základnou videoréžiou. Od tejto pôvodnej verzie sme sa prepracovali k multimediálnemu priestoru pre akúkoľvek online/offline produkciu.

Online stream

Pre online vysielanie je štúdio vybavené optickým pripojením na internet s rýchlosťou až 500mbs download/ 500mbs upload. Táto rýchlosť je dostatočná aj pre vysielanie viacerých kanálov súčasne, či už ide o priamo stream videa alebo pripájanie účastníkov cez Zoom, Skype a iné platformy.

Priestory štúdia

Priestory samotného štúdia ponúkajú 140m2 plochy s výškou stropu 5m, ktorá sa dá využiť pre stavbu scény a nakrúcanie. Do štúdia je prístup priamo z parkoviska, pre veľké scény je k dispozícii veľkorozmerná brána, poprípade sa dá využiť aj prístup priamo z nášho skladu. Súkromné parkovanie je priamo pred štúdiom a poskytuje priestor pre 7-12 áut. Steny sú prekryté čiernymi oponami - backdropmi, ktoré okrem vizuálnej stránky zlepšujú aj akustiku. Backstage štúdia ponúka priestor na prípravu speakrov, make up, osádzanie mikrofónov a podobne. V prípade potreby je možnosť rezervovať aj zasadaciu miestnosť na poschodí našej firmy.

Technické vybavenie

Nakoľko je štúdio súčasťou nášho skladu s technikou, ponúka takmer neobmedzené možnosti v kreativite technického setupu. Základný setup v štúdiu tvoria dve časti - zelené plátno a LED obrazovka s vysokým rozlíšením, medzi ktorými sa nachádzajú kamery a náhľadové monitory (čítačky). Srdcom celého systému je multiformátová audio - videoréžia vybavená strižňami BlackMagic, výkonnými PC a iMac počítačmi pre spracovanie grafiky a 3D prostredia virtuálneho štúdia. Réžiu doplňuje sústava notebookov Lenovo Legion, z ktorých má každý externú zvukovú kartu a je obrazovo prepojený s video strižnou. Toto riešenie umožňuje viesť viacero nezávislých skupín videohovorov alebo prezentácii.

Covid-19 bezpečnosť

Vzhľadom na pretrvávajúcu pandémiu koronavírusu dodržiavame v štúdiu maximálne bezpečnostné opatrenia, aby sme zabránili šíreniu nákazy. Pri vstupe do štúdia je povinná registrácia účastníkov a meranie telesnej teploty. Štúdio je vybavené dezinfekčnými stojanmi, rovnako prebieha pravidelná dezinfekcia všetkých dotykových plôch a WC. O čistotu vzduchu sa starajú aktívne germicídne žiariče, ktoré sú zapnuté počas celej produkcie. Po skončení natáčania sa štúdio dezinfikuje ozónom. Táto technológia zabezpečuje 100 percentné vyčistenie od vírusov nie len vo vzduchu ale aj na všetkých plochách. Technici v réžii sú oddelení od speakrov plexisklom. V prípade potreby vieme zabezpečiť otestovanie personálu aj účastníkov.

 

 

Hovorili o nás

Napíšte nám a náš projektový manažér
vás bude kontaktovať

Ďakujeme za odoslanie formuláru