Icon Scény a konštrukcie

Scény a konštrukcie

Konštrukcie, ground support

V našej ponuke nájdete aj kvalitné konštrukcie rôznych typov, ktoré nainštalujeme alebo zavesíme do akéhokoľvek priestoru a premeníme ho tak na výstavnú alebo koncertnú sálu. Konštrukcie nám primárne slúžia ako nosný prvok pre montáž osvetlenia, ozvučenia a LED obrazoviek. Ich využiteľnosť je však v podstate neobmedzená. Vešiame ich pomocou elektrických reťazových motorov nemeckej značky ChainMaster, ktorá spĺňa všetky bezpečnostné normy.

Scénické prvky, odekorované konštrukcie

Využite naše technológie pre jednoduché a efektívne dotvorenie scény alebo zakrytie nežiadúcich prvkov. Nemáte predstavu o tom, ako by malo vyzerať finálne rozloženie pódia na vašom podujatí? Nechajte to na nás. Okrem zapožičania a montáže našej techniky vám radi aj vymyslíme celý koncept, vďaka ktorému bude vaše podujatie dokonalé.

Hliníkové konštrukcie

Od výrobcu Alur Solutions vlastníme modelovú radu vysoko záťažových konštrukcií Folding a GS-35. Folding truss je masívna konštrukcia, ktorá sa využíva ako nosný prvok pre veľké scény alebo pri stavbe ground supportu, má vysokú nosnosť, pri voľnej dĺžke 20m unesie až 1600kg záťaže. Ďalšou výhodou je možnosť skladania do 2-D dielov, čo predstavuje veľkú úsporu miesta pri transporte.

Rakúska firma A.T.C. pôsobí na trhu už od roku 1993. Za toto obdobie sa stala uznávaným výrobcom hliníkových konštrukcií hlavne pre rakúsky a nemecký trh. V našej výbave nájdete traverzy typu SB-40 určené pre stredne veľké projekty. Tento typ traverzy má priemer 40x40cm a nosnosť až 600kg pri voľnej dĺžke 10 metrov.

Firma Milos patrí medzi najväčších svetových výrobcov konštrukcií, pódií a hardware technológii pre show biznis. Nielen konštrukcie, ale aj množstvo inovatívneho hardware príslušenstva pre vešanie svetiel, stavbu scény a mobilných striech dostalo túto firmu do povedomia každej rentalovej spoločnosti. Od tohto výrobcu máme cez 100 metrov konštrukcie QUADRO M290 v prevedení black – matná čierna. Tento typ konštrukcií nájde svoje využite pri koncertných scénach a TV show, hlavne vďaka svojej čiernej farbe, kde by bol klasický strieborný dizajn príliš rušivý a neestetický.

Scénické prvky

S univerzálnym systémom pipe & drape dokážete oddeliť priestor alebo vytvoriť jednotné pozadie scény a to len v priebehu niekoľkých minút. Vďaka hliníkovým teleskopickým nohám je jeho montáž jednoduchá a časovo nenáročná, čo prináša klientovi nielen vysokú flexibilitu ale aj priaznivú cenu. Okrem klasického čierneho backdropu je naň možné zavesiť látku akejkoľvek farby, a tak isto aj LED hviezdne nebo. Systém je možné postaviť až do výšky 4,5m.

Chcete zaujímavo vyplniť pozadie vašej scény? Ideálnym riešením je LED hviezdne nebo. Čierna oponová látka s RGB LED pixelmi, ktoré je možné separátne ovládať, dokáže vytvoriť dojem realistickej nočnej oblohy. Ovládanie pomocou software umožňuje vytvárať aj dynamické efekty či dokonca rôzne animácie. Jednotlivé diely majú rozmer 6x3m.

Dekorované konštrukcie sú ideálnym riešením pre taký typ eventu, keď nechcete narúšať prostredie konštrukciami. Stĺpy sú prekryté bielou elastickou látkou a podsvietené LED svietidlami, ktoré majú RGB miešanie farieb. Z toho dôvodu dokážu splynúť s prostredím alebo sa stať zaujímavým doplnkom scény.

Vytvorili sme modulárny systém scénických textúr, ktoré umožňujú vytvoriť kreatívne, atypické a finančne nenáročné riešenia. Základ tvoria plastové bloky s rozmerom 50 x 50cm, ktoré je možné spájať do rôznych 2D plôch alebo vytvárať samostojace 3D štruktúry – totemy, predelovacie steny a podobne. V našom portfóliu ponúkame niekoľko vzorov, ktoré je možné navzájom kombinovať alebo ich zapracovávať do dizajnu spolu s LED obrazovkou.

Napísali o nás

Napíšte nám a náš projektový manažér
vás bude kontaktovať

Ďakujeme za odoslanie formuláru