Icon Covid-19 opatrenia

Covid-19 opatrenia

Eventové služby a koronavírus

Eventový svet zažíva kvôli pandémii koronavírusu zmenu. Eventy, konferencie, výstavy, semináre či akýkoľvek iný druh stretnutia ľudí začína podliehať prísnym pravidlám a bezpečnostným opatreniam.
  
My dbáme na to, aby na vašom podujatí boli všetky aktuálne nariadenia dodržané. Ponúkame vám preto riešenie vo forme tzv. Covid-19 opatrení.

 

Ozónové čističe vzduchu

Používame jednu z najefektívnejších a najmodernejších technológií. Na rozdiel od iných produktov na trhu (napr. postrekov) sú naše technológie vhodné do všetkých priestorov bez rizika poškodenia dokumentov, elektronických prístrojov či iných citlivých zariadení. Na väčšie otvorené priestory je vhodné použiť UVC žiariče. Na uzavreté priestory, aj o veľkosti kongresových sál, sú vhodné ozónové zariadenia. Aplikovanie týchto procesov je ideálne v neprítomnosti hostí a personálu. Predpokladaná doba potrebná na takéto "čistenie" je individuálna v závislosti od priestorov. Pri dostatočnom počte zariadení a kvalifikovaného personálu je možné tieto služby vykonať už od 1 hodiny.

Dištančné sedenie

Nariadenia vlády sa neustále menia a nikto nevie dopredu predpokladať ako sa vyvinie situácia ohľadom povoleného počtu osôb na rôznych podujatiach. Je ťažké dopredu určiť maximálny počet osôb v danom priestore tak, aby boli dodržané bezpečnostné rozostupy. My vám vďaka 3D vizualizácii dokážeme  navrhnúť rozloženie stolov a dištančné sedenie v akomkoľvek priestore tak, aby splnili všetky tieto opatrenia.

Plexisklo

Myslíme nie len na našu, ale predovšetkým na vašu bezpečnosť. Okrem štandardných opatrení ako sú rúška, dezinfekcia či rukavice prichádzame s vlastnou iniciatívou na zvýšenie bezpečnosti vo forme plexiskla, ktoré v záujme vzájomnej ochrany postavíme pred našu réžiu a tým budeme chrániť nie len seba ale najmä vás a hostí na vašom podujatí.

Hovorili o nás

Napíšte nám a náš projektový manažér
vás bude kontaktovať

Ďakujeme za odoslanie formuláru