Icon Covid-19 opatrenia

Covid-19 opatrenia

Eventové služby a koronavírus

Eventový svet zažíva kvôli pandémii koronavírusu zmenu. Eventy, konferencie, výstavy, semináre či akýkoľvek iný druh stretnutia ľudí začína podliehať prísnym pravidlám a bezpečnostným opatreniam.
  
My dbáme na to, aby na vašom podujatí boli všetky aktuálne nariadenia dodržané. Ponúkame vám preto riešenie vo forme tzv. Covid-19 opatrení.

 

Čističe vzduchu

Používame jednu z najefektívnejších a najmodernejších technológií, ktoré sú vhodné do všetkých priestorov bez rizika poškodenia dokumentov, elektronických prístrojov či iných citlivých zariadení. Na uzavreté priestory, aj o veľkosti kongresových sál, sú vhodné ozónové zariadenia. Aplikovanie týchto procesov je ideálne v neprítomnosti hostí a personálu. Predpokladaná doba potrebná na takéto "čistenie" je individuálna v závislosti od priestorov. V priestoroch nášho štúdia používame prenosný ozónový generátor s výkonom až 10 000 mg za hodinu.

Tento typ žiaričov ničí všetky mikroorganizmy vrátane koronavírusu. Vďaka nominálnemu prietoku vzduchu až 57m3/h je vhodný aj na verejné miesta s veľkým pohybom ľudí. My využívame germicídne žiariče v našom štúdiu nepretržite počas celej doby natáčania, nakoľko jeho použitie je vhodné aj za prítomnosti osôb v priestore a vďaka špeciálnym ventilátorom má počas prevádzky minimálnu hlučnosť. Univerzálne konzoly umožňujú jeho zavesenie na stenu alebo položenie na pódium.

Dištančné sedenie

Nariadenia vlády sa neustále menia a nikto nevie dopredu predpokladať ako sa vyvinie situácia ohľadom povoleného počtu osôb na rôznych podujatiach. Je ťažké dopredu určiť maximálny počet osôb v danom priestore tak, aby boli dodržané bezpečnostné rozostupy. My vám vďaka 3D vizualizácii dokážeme  navrhnúť rozloženie stolov a dištančné sedenie v akomkoľvek priestore tak, aby splnili všetky tieto opatrenia.

Plexisklo

Myslíme nie len na našu, ale predovšetkým na vašu bezpečnosť. Okrem štandardných opatrení ako sú rúška, dezinfekcia či rukavice prichádzame s vlastnou iniciatívou na zvýšenie bezpečnosti vo forme plexiskla, ktoré v záujme vzájomnej ochrany postavíme pred našu réžiu a tým budeme chrániť nie len seba ale najmä vás a hostí na vašom podujatí.

Napísali o nás

Napíšte nám a náš projektový manažér
vás bude kontaktovať

Ďakujeme za odoslanie formuláru