Icon LCD obrazovky

LCD obrazovky

LCD obrazovky pre eventy aj výstavy

LCD obrazovka predstavuje popri LED stene a projekcií, veľmi populárnu formu zobrazovania obrazu. Na rozdiel od projekcie nevyžaduje veľké premietacie vzdialenosti  a je ľahšia, jednoduchšia na montáž a často krát cenovo dostupnejšia ako LED obrazovka. My ponúkame široký sortiment LCD obrazoviek od tých najkompaktnejších s malými uhlopriečkami na prezentáciu v najmenších výstavných stánkoch až po dotykové a veľké 4K obrazovky. Samozrejme vám pomôžeme aj s obsahom, ktorý sa má na obrazovkách premietať. Video, prezentácia alebo interaktívna aplikácia? Nič nie je nemožné.

LCD

V našom portfóliu máme širokú škálu modelov od najmenších LCD monitorov 22" až po veľkoformátové obrazovky s rozmerom 103". Všetky LCD obrazovky v našom portfóliu disponujú kvalitným obrazom s full HD rozlíšením. Modely s uhlopriečkou 82" a 65" majú najnovšiu technológiu rozlíšenia 4K. 

Bezrámové LCD obrazovky

Bezrámové veľkoplošné obrazovky ponúkajú veľké možnosti vo variabilite zostavovania modulov. Jeden modul má uhlopriečku 106 cm a rozmery 926 x 523 x 76,5mm. Pri kombinácii viacerých modulov môže byť na každom module iný obraz, alebo môžeme vytvoriť jednotný obraz ako celok.

Dotykové LCD obrazovky

LCD panely, ktoré majú zabudované senzory pre možnosť ovládania dotykom, sú vhodné pre výstavy a interaktívne prezentácie s individuálnym zaujatím diváka - návštevníka. Nájdete u nás tiež v širokom zastúpení od značiek ELO a Iiyama. Veľkosť obrazoviek ponúkame od 22“ až po 75“.

Možnosti uchytenia

Spôsob uchytenia alebo montáže určuje aj výsledné použitie a účel LCD obrazovky. Pri prezentáciách používame LCD zabudované do elegantného čierneho rámu so sklonom 45 stupňov, aby umožňovalo čo najlepší výhľad prezentujúcemu na svoje poznámky. Pri veľkých LCD používame oceľové stojany s veľkou stabilitou a možnosťou uchytenia LCD panelu vertikálne alebo horizontálne.

Napísali o nás

Napíšte nám a náš projektový manažér
vás bude kontaktovať

Ďakujeme za odoslanie formuláru