Icon Stany a mobiliár

Stany a mobiliár

Stany, mobiliár a iné vybavenie pre vaše podujatia

Máte vysnívanú svadbu v exteriéri? Túžite po honosnej a dobre zabezpečenej party pod holým nebom? Stany sú neoddeliteľnou súčasťou väčšiny eventov konajúcich sa v exteriéri. Najmä v letnom období sa stali obľúbeným "doplnkom" či už firemných akcií, teambuildingov, konferencií či párty. Stany možno voľne kombinovať a tým ešte zväčšiť prekrytú plochu. Potrebujete stovky miest na sedenie na vašom firemnom podujatí v športovej hale? Okrem rôznych typov stanov ponúkame aj mobiliár (stoly, stoličky, pivné sety,...) a príslušenstvo (podlaha, vykurovanie, klimatizácia...).

Stany

Veľkokapacitné stany môžu mať šírku 30 m, 20 m, 15 m, pričom dĺžku je možné kombinovať po 5 m. Pokiaľ hostíte väčšie množstvo návštevníkov, ale obmedzuje Vás priestor, môžeme pre Vás postaviť dvojposchodový stan.

Špeciálnym druhom stanu z našej ponuky je stan s priehľadnými stenami alebo iba s presklenou bočnou stenou. Je vhodný, pokiaľ chcete ostať v kontakte s okolím, ale napriek tomu byť chránení pred rozmarmi počasia.

 

Párty stany ponúkame podobne ako veľkokapacitné stany v rôznych rozmeroch - šírka 10 m, 8 m, 6 m. Dĺžku je možné kombinovať po 5 m.

Stan Pagoda so štvorcovou základňou 5 x 5 m, je atraktívnym pútačom pri rôznych typoch outdoorových podujatí. Vychádza z ázijského vzoru a elegantným vzhľadom pozýva na štýlové oslavy s príjemnou atmosférou. 

Mobiliár a príslušenstvo

Mobiliár predstavuje vybavenie, ktoré neodmysliteľne patrí ku všetkým eventom konajúcim sa v stanoch. Vrámci ponuky našich služieb vám vieme zabezpečiť napríklad stand-by stoly, klasické stoly rôznych rozmerov, podsvietené rautové stoly, pivné sety, stoličky, atď. To všetko samozrejme aj vrátane obrusov a návlekov.

Súčasťou všetkých stanov je samozrejme aj príslušenstvo ako napríklad podlaha, výstelka, vykurovanie, vzduchotechnika, ...

Napísali o nás

Napíšte nám a náš projektový manažér
vás bude kontaktovať

Ďakujeme za odoslanie formuláru