Icon New level studio

Naše multimediálne online štúdio vzniklo ako odpoveď na epidemiologické opatrenia, ktoré znemožnili organizovanie verejných podujatí. Už na začiatku prvej vlny pandémie sme uvažovali ako umožniť našim klientom naďalej komunikovať so svojimi zákazníkmi a bolo jasné, že jediná cesta je online riešenie. Spočiatku sme štúdio považovali za krátkodobé riešenie a bolo vybavené LED obrazovkou so základnou videoréžiou. Od tejto pôvodnej verzie sme sa prepracovali k multimediálnemu priestoru pre akúkoľvek online/offline produkciu.

Pre online vysielanie je štúdio vybavené optickým pripojením na internet s rýchlosťou až 500mbs download/ 500mbs upload. Táto rýchlosť je dostatočná aj pre vysielanie viacerých kanálov súčasne, či už ide o priamo stream videa alebo pripájanie účastníkov cez ZoomSkype a iné platformy.

Priestory štúdia

Priestory samotného štúdia ponúkajú 140m2 plochy s výškou stropu 5m, ktorá sa dá využiť pre stavbu scény a nakrúcanie. Do štúdia je prístup priamo z parkoviska, pre veľké scény je k dispozícii veľkorozmerná brána, poprípade sa dá využiť aj prístup priamo z nášho skladu. Súkromné parkovanie je priamo pred štúdiom a poskytuje priestor pre 7-12 áutSteny sú prekryté čiernymi oponami - backdropmi, ktoré okrem vizuálnej stránky zlepšujú aj akustiku. Backstage štúdia ponúka priestor na prípravu speakrov, make up, osádzanie mikrofónov a podobne. V prípade potreby je možnosť rezervovať aj zasadaciu miestnosť na prízemí našej firmy.

Technické vybavenie

Nakoľko je štúdio súčasťou nášho skladu s technikou, ponúka takmer neobmedzené možnosti v kreativite technického setupu. Základný setup v štúdiu tvoria dve časti - zelená plocha a LED obrazovka s vysokým rozlíšením, medzi ktorými sa nachádzajú kamery a náhľadové monitory (čítačky). Srdcom celého systému je multiformátová audio - videoréžia vybavená strižňami BlackMagic, výkonnými PC a iMac počítačmi pre spracovanie grafiky a 3D prostredia virtuálneho štúdia. Réžiu dopĺňa sústava notebookov Lenovo Legion, z ktorých má každý externú zvukovú kartu a je obrazovo prepojený s video strižnou. Toto riešenie umožňuje viesť viacero nezávislých skupín videohovorov alebo prezentácií.

Produkcia a kreatívne riešenia

Okrem špičkových videotechnikov sme rozšírili náš team o produkčné oddelenie, ktoré sa postará o celý virtuálny alebo hybridný event na kľúč. Dodáme vášmu nápadu kreatívne prevedenie s využitím najnovších show technológii v oblasti produkcie videa. Pomôžeme vám vypracovať scenár, postaráme sa o vašich online speakrov, otestujeme ich pripojenie, kvalitu obrazu, obsahovú časť prezentácie a aj samotný priebeh prezentovania. V prípade hybridných eventov sa postaráme o bezpečnosť a opatrenia proti šíreniu Covid-19 vrátanie testovania účastníkov.

 

 

Napísali o nás

Napíšte nám a náš projektový manažér
vás bude kontaktovať

Ďakujeme za odoslanie formuláru