O nás

HURRICANE – Event Production & Design

Firma Martin Štefanek - Hurricane bola založená v roku 1998. O 9 rokov neskôr sa spoločnosť pretransformovala na Hurricane s.r.o. V roku 2019 sme sa rozhodli pre zmenu pôvodného sloganu "sound & light" a nahradili sme ho pomenovaním HURRICANE - EVENT PRODUCTION & DESIGN, ktoré v súčasnosti najlepšie vystihuje prácu, víziu a poslanie nášho teamu.

Zmena bola potrebná, nakoľko sme sa časom posunuli od dodávateľa audiovizuálnych technológií až na úroveň spoločnosti zabezpečujúcej kompletnú technickú produkciu a dizajn eventov, konferencií, televíznych prenosov, výstav, koncertov a iných podujatí.

Technika na úrovni svetových show

Pri realizácii projektov používame techniku od špičkových svetových výrobcov, akými sú Meyer Sound, Midas, Robe, MA Lighting, Christie, NivTec, Milos a veľa ďalších. Ozvučenie, osvetlenie, video ale aj ďalšie technické parametre Vášho podujatia budú vždy na tej najvyššej úrovni.

Náš team tvoria odborníci, ktorí vďaka svojim skúsenostiam a znalostiam vedia flexibilne reagovať na tie najrozličnejšie požiadavky klientov a na úspešnú realizáciu každého projektu dohliada projekt manažér.

Úspech sa skrýva v detailoch, nakoľko práve tie odlišujú špičkové firmy od tých priemerných. Nie vždy je zárukou úspechu "len" kvalitná technika či personál, ale často sú to práve detaily, ktoré umocnia celkový výsledok.