Icon Televízia

Televízia

Priame prenosy 

Patria medzi najnáročnejšie projekty v show segmente, ktoré naozaj preveria technickú pripravenosť firmy, odbornosť a skúsenosti teamu. Pri živých televíznych produkciách nie je žiadny priestor na chybu alebo časové prestoje. Všetko musí byť zosynchronizované a dopredu naplánované. Počas našich dlhoročných skúseností so živými prenosmi sme si vytvorili  overené logistické postupy, montážne teamy, produkčné teamy, ktoré dokážu v krátkom čase postaviť veľkoformátové scény z LED obrazoviek a stoviek svetelných efektov a zabezpečiť synchronizovanú show, ktorá sa z veľkej časti pripravuje a programuje vo virtuálnom prostredí v našom produkčnom štúdiu. Celý tento team ľudí má za sebou špičkové technické vybavenie na najvyššej úrovni, či už sú to digitálne zvukové konzoly, mediaservery alebo svetelné pulty. Každý dôležitý systém je vybavený zálohou a dodatočným istením, či už pre prípad výpadku elektrického prúdu alebo zlyhania samotného zariadenia.

 

Hovorí jeden z našich klientov:
Nikita Slovák - režisér Krištáľového krídla
"Spoľahlivosť, profesionálnosť a kreativita, tak by som nazval spoluprácu s firmou Hurricane. A mimo toho by som použil jedno dôležité slovo, ochota. Myslím, že na výsledku to bolo aj dokonale vidieť a Krištáľové krídlo svietené teplotou farby 5600 kelvinov bolo toho dôkazom. Dokonalé footage, čiastočne aj vyrábané Hurricanom, najnovšie technológie a výborný zvuk urobili z tohoto prenosu jednu z televíznych udalostí roka.

 

Záznamy a televízne relácie

Počas nášho dlhoročného pôsobenia v televíznom segmente sme si vybudovali dobré vzťahy s produkčnými spoločnosťami nielen na Slovensku ale aj v Českej republike, čo dokazuje aj naša neustála prítomnosť na televíznych obrazovkách. Spolupracujeme s poprednými scénografickými štúdiami a už od začiatku projektu sa snažíme poskytovať maximálnu podporu a ochotu pri integrovaní našich technológií do scény. Naši programátori vedia vytvoriť timecode sekvencie pre automatizované spúšťanie videa a svetelných scén, ktoré môže odpáliť moderátor alebo súťažiaci stlačením jedného tlačidla.
 
Hovorí jeden z našich klientov:
Jozef Halász - hlavný kameraman
"S firmou Hurricane som začal spolupracovať v novembri 2015 na projekte Roma Spirit pre RTVS. Technologicky a hlavne ľudsky mi team vyhovuje, preto som si ich pozval a presadil na výrobe vlajkovej lode TV Barrandov "To byl Váš rok". Hurricanci disponujú svetelným parkom českej firmy Robe, ktorá drží svetový progres, a zároveň vlastnia najmodernejšiu LED stenu Absen A3 Pro. Bol som veľmi milo prekvapený z obrázkov, ktoré mi táto LED stena ponúkla, či už bol záznam v SD alebo HD kvalite."