Icon Green screen studio

Technológia green screen aj pre váš event

Naše vízie a predstavy o virtuálnych eventoch potrebujú ako základ profesionálny green screen bez kompromisov a preto sme sa rozhodli pre vlastnú stavbu na mieru. Základ tvorí drevená konštrukcia s dokonale hladkým povrchom, na ktorú je nanášaná špeciálna certifikovaná farba značky ROSCO. V kombinácii s filmovými svetlami je možné dosiahnuť efekt dokonale rovnomerného zeleného pozadia. Plochu sme zväčšili až na 7,5 x 3,5m a vytvorili sme aj bočnú stenu so zaoblením, vďaka čomu môžeme robiť zábery s oveľa väčšou hĺbkou a odstupom. Mysleli sme aj na akustické parametre a všetky oblúky a materiály boli navrhnuté tak, aby čo najmenej skresľovali akustiku priestoru a nevytvárali nežiaduce odrazy.

Svetelné podmienky vieme prispôsobiť pre rôzne typy kamier a pozadia virtuálnej scény tak, aby postavy na scéne vyzerali prirodzene. Green screen štúdio môžeme vymodelovať úplne od základu podľa vašich požiadaviek. Môže obsahovať korporátnu grafiku, logá, či rôzne rolovacie obrazovky s prechodovými animáciami, do ktorých môžeme vložiť prezentácie, videá alebo živé prenosy cez Zoom, Microsoft Teams, Skype a ďalšie.

Pre vašu komfortnú prezentáciu pred kamerami je štúdio vybavené veľkými 75-palcovými náhľadovými TV. Tie môžete použiť na vaše poznámky, časomieru, vidieť online hostí, alebo sledovať pokyny z réžie. Nerušené pozeranie do kamery vám zabezpečia naše objektívy, ktoré sú vybavené profesionálnymi zrkadlovými čítacími zariadeniami (tzv. teleprompter). Jednoducho a komfortne si budete čítať vaše poznámky a pozerať priamo do kamery.

Hovorí jeden z našich klientov:
Paul Lange Oslany
„Naša skúsenosť s Hurricane štúdiom je veľmi pozitívna. Mali sme možnosť pracovať s ústretovým a ochotným tímom ľudí, ktorý nám vedel odpovedať na každú otázku a poradiť nám, aby náš výsledok bol čo najlepší. Ich profesionálny prístup splnil naše očakávania."

Nová realita vďaka technológii Unreal Engine

Prinášame Vám technológiu real-time kľúčovania virtuálneho pozadia, ktoré je vytvorené ako realistický 3D model. Doteraz bola táto technológia dostupná iba pre veľké filmové produkcie a vyžadovala si výkonné serverové farmy a celý team programátorov. Vďaka najnovším grafickým kartám od Nvidie a vývojovému softwaru Unreal Engine je táto technológia dostupná aj pre Váš event. Vyberte si z našej databázy virtuálnych prostredí, ktoré upravíme podľa Vašich predstáv alebo pre Vás vymodelujeme úplne nový priestor od základov. Do 3D modelu umiestnime virtuálne obrazovky, na ktorých môžete prezentovať alebo sa online spájať s inými účastníkmi. Okrem toho môžeme priestor doplniť o aktívne 3D prvky/modely, ktoré sa môžu v priestore objavovať na pokyn prezentujúceho.