Ozvučenie

Zvuk je krehký aspekt každej udalosti. Má očarujúcu moc kontrolovať a fascinovať obecenstvo, preto kvalitný zvukový systém by mal bezpodmienečne umožňovať verné reprodukovanie hovoreného slova aj hudby. Každý priestor je jedinečný a vyžaduje odlišný prístup. Úspech je často ovplyvnený nielen technikou, ktorú používate, ale do značnej miery aj od akustických podmienok samotného miesta.
Z tohoto dôvodu venujeme veľkú časť prípravy akcie tzv. sound designu.
Sound dizajn je v podstate dômyselné plánovanie pre výber typu použitého reproboxu a jeho umiestnenie v priestore pre dosiahnutie čo najkvalitnejšieho zvukového prenosu smerom k divákovi. Na simuláciu zvukového pokrytia priestoru využívame program Smart, ktorý umožňuje presne navrhnúť rovnomerné pokrytie zvuku v celej sále. Pred každou akciou prebieha meranie zvukového systému špeciálnym mikrofónom, ktorý poskytne namerané hodnoty akustického tlaku v celom frekvenčom pásme a umožňuje tak zvukárovi doladiť aj najmenšie detaily.

MEYER SOUND - LEOPARD

Pre zvukový systém novej generácie LEOPARD od Meyer Sound sme sa rozhodli preto, aby sme prinášali našim klientom vždy len tú najkvalitnejšiu technológiu. Reproduktory LEOPARD a 900-LFC sú navrhnuté tak, aby vytvorili výnimočný zážitok z počúvania, od eventu až po koncert a od rock 'n' roll-u až po klasiku. LEOPARD sa môže pochváliť ohromným výkonom v pomere s jeho veľkosťou a s ultra-nízkym skreslením. Podrobnejšie informácie nájdete tu.

Leopard Meyer Sound 

SYSTÉM MEYER SOUND - UPQ 

Aktívne reproduktory UPQ pokryjú rozľahlú plochu a ponúkajú jasný a čistý zvuk pre vaše podujatie alebo udalosť. Tieto reproduktory sú vhodné pre interiérové podujatia v hoteloch, avšak nie je problémom ich využiť aj vo vonkajších priestoroch, napríklad na prezentáciu.

Meyer Sound UPQ

PÓDIOVÉ MONITORY MEYER SOUND - MJF-210

Nízkoprofilové pódiové monitory MJF-210 od Meyer Sound boli vytvorené podľa náročných požiadaviek takej legendy ako je heavy-metalová kapela Metallica. Tento typ ozvučenia je preto vhodný najmä pre veľkolepé ozvučenie na koncerty a veľké hudobné podujatia.

Meyer Sound MJF 210

Spoločnosť Meyer Sound vypočula naše náročné výkonnostné požiadavky pre nový kompaktný stage monitor, ktorý by odolal nástrahám predloženým turné kapely Metallica a uspokojil aj náročného poslucháča, akým je James Hetfield. Výsledný MJF-210 prevyšuje všetky parametre, bez akýchkoľvek kompromisov.” - Dan Braun, Show Director kapely Metallica 

Electrovoice RX115

Systém RX115 + RX118 je nenápadnejší a vhodný pre stredne veľké podujatia v hoteloch a taktiež pre firemné teambuildingové podujatia. Jeho výkon je avšak dostatočne výkonný aj na ozvučenie hudobných kapiel v menších priestoroch.

Electrovoice RX 115

Pri eventoch ako sú konferencie alebo mítingy, sa kladie najväčší dôraz na zrozumiteľnosť. Vďaka rozmerovo malým aktívnym reproduktorom ZX1A váš event dosiahne želaný výsledok, a to aj s minimom technického zabezpečenia a času potrebného na montáž.

MIDAS DIGITAL FAMILY

Midas PRO6 patrí do série TOP svetovo uznávaných live mixážnych pultov. Za veľmi krátke obdobie na trhu sa dostal na zoznam tzv. „riderových pultov“, čo znamená, že je uznávaný a preferovaný mnohými zahraničnými skupinami.

Midas PRO1 menší model kategórie PRO series. Tento špičkový digitálny pult obsahuje hardwarové prevodníky rovnakej kvality ako jeho väčšia verzia PRO6, disponuje možnosťami ako AutoMixer, ktorý nájde svoje využitie hlavne pri konferenciách alebo možnosť ovládania celého pultu bezdrôtovo cez IPAD rozhranie.

Midas Pro 6

Ozvučenie a Osvetlenie Podujatí