Icon LED štúdio

LED štúdio BASIC

Basic prevedenie štúdia je určené pre technicky nenáročné podujatia ako napríklad webináre, online diskusie alebo prezentácie. Tento setup obsahuje základné hladinové nasvietenie pódia s možnosťou voľby farby, snímanie na 4 kamery (2x robotická, 2x statická), ozvučenie a obsluhu. V prípade prezentácií alebo videohovorov je možné doplniť scénu LCD televízorom. Vysielanie je možné priamo streamovať na akékoľvek bežne používané platformy, poprípade vyhotoviť záznam pre postprodukciu.

LED štúdio STANDARD

Základom tohoto setupu je LED obrazovka s vysokým rozlíšením s rozmerom 5x3m, ktorú je možné doplniť o moderátorský LED pultík. Obrazovky sú riadené cez mediaserver, preto je možné vytvárať vrstvy obrazu a kombinovať tak naraz prezentácie, živé videohovory (Zoom, Skype, Teams,...) alebo videá. Štúdio je ideálne pre firemné online eventy, korporátne prezentácie alebo akúkoľvek videprodukciu, ktorej základ tvorí LED obrazovka.

LED štúdio ADVANCED

Toto prevedenie je vhodné galavečery, online odovzdávania cien alebo korporátne eventy, pri ktorých sa kladie dôraz na scénu a show. Štúdio okrem centrálnej obrazovky obsahuje aj "efektové" LED obrazovky po stranách, vrátane svetelných efektov typu Sunstrip. Vďaka čiernej hliníkovej konštrukcii je možné doplniť scénu o kulisy alebo dekorácie, napríklad veľkú kvetinovú výzdobu a prispôsobiť tak dizajn téme podujatia. Okrem scénografických prvkov je možné vybaviť štúdio pohyblivými efektovými svetlami a vytvoriť tak dojem veľkej TV show.