Icon LED štúdio

Priestor pre vašu online konferenciu

Využite priestory nášho digitálneho štúdia pre vaše kreatívne projekty. Špičkovo vybavený priestor pre akýkoľvek video alebo audio záznam, či už ide o rozhovor, konferenciu, prezentáciu produktov alebo DJ podcasty. Scénu a účel vieme technicky prispôsobiť podľa vašich požiadaviek, či už ide o digitálne pozadie – LED obrazovku, nasvietenie alebo mobiliár. Vysokorýchlostný internet nám umožňuje streamovať online prenosy zo štúdia, priamu interakciu s publikom cez Sli.do, poprípade živé prenosy do diskusie cez Skype. Do vášho videa vieme real-time dodávať titulky, púšťať reportáže alebo skladať obraz z viacerých kamier a zdrojov videa. V aktuálnej situácii, kedy je celý eventový priemysel zastavený z dôvodu šírenia Covid - 19 je naše online štúdio ideálnym nástrojom ako tvoriť digitálne eventy a sprostredkovať ich tak ľuďom priamo do obývačky

LED štúdio STANDARD

Základom tohoto setupu je LED obrazovka s vysokým rozlíšením s rozmerom 5x3m, ktorú je možné doplniť o moderátorský LED pultík. Obrazovky sú riadené cez mediaserver, preto je možné vytvárať vrstvy obrazu a kombinovať tak naraz prezentácie, živé videohovory (Zoom, Skype, Teams,...) alebo videá. Štúdio je ideálne pre firemné online eventy, korporátne prezentácie alebo akúkoľvek videprodukciu, ktorej základ tvorí LED obrazovka.

 

 

LED štúdio ADVANCED

Toto prevedenie je vhodné galavečery, online odovzdávania cien alebo korporátne eventy, pri ktorých sa kladie dôraz na scénu a show. Štúdio okrem centrálnej obrazovky obsahuje aj "efektové" LED obrazovky po stranách, vrátane svetelných efektov typu Sunstrip. Vďaka čiernej hliníkovej konštrukcii je možné doplniť scénu o kulisy alebo dekorácie, napríklad veľkú kvetinovú výzdobu a prispôsobiť tak dizajn téme podujatia. Okrem scénografických prvkov je možné vybaviť štúdio pohyblivými efektovými svetlami  a vytvoriť tak dojem veľkej TV show.