Hybrid studio

Hybrid studio

Hybrid studio – moderný eventový produkčný priestor

Tento nový koncept sme vytvorili na základe dlhodobo mapujúcich požiadaviek našich zákazníkov. Čo si môžete predstaviť pod týmto pojmom? Ide o hybridný eventový priestor pre akúkoľvek online/offline produkciu. Celý priestor je vhodný pre vaše rôzne podujatia, z ktorých vytvoríme onsite/online udalosť. Podujatia, ako napríklad firemné online eventy, korporátne prezentácie či webináre spojené s online diskusiami, ale zároveň aj so živými účastníkmi – to všetko spĺňa Technopol hybrid studio. Radi by ste naše štúdio využili i na galavečery, benefície či online odovzdávania cien? Žiadny problém. Priestor dokážeme dotvoriť podľa vašich predstáv a požiadaviek.

Technické vybavenie Hybrid štúdia

Hybrid studio je vybavené kompletným technickým zázemím pre eventy a videoprodukciu. Základ scény tvoria LED obrazovky – centrálna s vysokým rozlíšením a rozmerom 5x3m, ktorá je doplnená o efektové pásy vhodné na korporátnu grafiku a dotvorenie scény. Samozrejmosťou je kompletné ozvučenie vrátane bezdrôtových mikrofónov. V štúdiu sa nachádza profesionálna svetelná technika: mäkké svetlá Velvet Evo i rotačné hlavy Robe, vďaka ktorým dosiahnete požadovanú atmosféru. Súčasťou štúdia je aj green screen kútik, ktorý umožňuje kľúčovanie.

Vašu udalosť v hybridnom štúdiu nasnímame profesionálnymi kamerami a divákom tak dokážeme sprostredkovať pútavý obsah. Ten vieme doplniť o grafiku, titulky alebo online účastníkov. Pre vašu komfortnú prezentáciu pred kamerami je štúdio vybavené veľkými 75-palcovými náhľadovými TV. Tie môžete použiť na vaše poznámky, časomieru, vidieť online hostí, alebo sledovať pokyny z réžie. Nerušené pozeranie do kamery vám zabezpečia naše objektívy, ktoré sú vybavené profesionálnymi zrkadlovými čítacími zariadeniami (tzv. teleprompter). Jednoducho a komfortne si budete čítať vaše poznámky a pozerať priamo do kamery. 

Kde sídli naše Hybrid studio?

Nachádzame sa v Petržalke v Technopol centre na ulici Kutlíkova 17 – na 1. poschodí v kongresovej časti Pacifik. V spolupráci so Sharkam catering sa nám podarilo tento priestor zveľadiť a vytvoriť ďalšie štúdio podľa našich predstáv. Na vonkajšom parkovisku, ktoré ponúka Technopol, je dostatočný počet parkovacích miest, kde bez obáv svoje vozidlo zaparkujete.

Hovorí jeden z našich klientov:
Sylvia Hamadejová - SAAIC, Erasmus+
„Uvedomovali sme si komplexnosť projektu, a preto sme na spoluprácu hľadali partnera, ktorý nám pomôže naše plány zrealizovať čo najkvalitnejšie. V spoločnosti Hurricane sme našli tím technických profesionálov, pre ktorých naše požiadavky boli príležitosťou hľadať riešenia, ako sa veci dajú urobiť. S realizáciou konferencie sme boli veľmi spokojní a ďakujeme, že prispeli k jej vydarenému výsledku."

 

Backstage a meeting room

V rámci nášho hybridného štúdia ponúkame tiež dve svetlé samostatné miestnosti, ktoré vám poskytnú súkromie. Prvá miestnosť je tzv. backstage s tromi časťami: kútik na občerstvenie, maskérňa a oddychová časť.

Kútik na občerstvenie ponúka kávu, minerálne vody, nealkoholické nápoje, a samozrejmosťou je dezinfekčný sprej. Súčasťou maskérne je bohatý priestor na prípravu hneď niekoľkých účinkujúcich naraz. Nesmie tu chýbať zrkadlo, líčidlá, FFP2 respirátory a k dispozícii je aj tlačiareň v prípade urgentnej tlače nových scenárov a podobne.
Oddychová časť obsahuje sedačku, oproti ktorej je LCD monitor, kde si priamo viete pozrieť online streaming prenosu z nášho štúdia. Zároveň je vedľa vstupu do miestnosti stojanový vešiak na oblečenie.

Meeting room ponúka samostatný priestor s kancelárskym stolom a stoličkami na využitie napr. interného rokovania, ktoré môže v pokoji prebiehať aj počas prenosu.

3D vizualizácia

Toto technické 3D prevedenie hybridného štúdia vám dokáže uľahčiť predstavu o následnej realizácii vášho konkrétneho podujatia. Náš produkčný a technický team vám upraví štúdio a hľadisko podľa vašich požiadaviek.

Štúdio svojím bohatým priestorom ponúka až 100 miest na sedenie. Rozmiestnenie stoličiek a počet miest na sedenie sú dané aktuálnymi epidemiologickými nariadeniami. Vzhľadom na zdravie a bezpečnosť sú samozrejmosťou germicídne žiariče.