Meníme podujatia na udalosti

Meníme podujatia na udalosti

Meníme podujatia na udalosti

Aký je rozdiel medzi podujatím a udalosťou?
Rozdiel je v detailoch. A práve tie sú ukryté v kreativite. Nie je to len o technológii, je to aj o Vás. Sme Hurricane a tvoríme skutočné udalosti.

 

Spomienky z udalostí navždy v pamäti

UDALOSTI sú v živote každého z nás dôležité. Majú obrovskú silu spájať a inšpirovať. Dokážeme si ich pamätať aj desiatky rokov, pretože v nás zanechávajú nenahraditeľné pocity. Tie sa potom pretransformujú na spomienky, o ktorých sa radi rozprávame, a tým ich opätovne prežívame.

 

Kliknutím na fotografiu nazrite do galérie EKG SOLO 2023

 

Dokonalý zážitok a emócia

Na základe dlhoročných skúseností, vášňou k našej práci a pomocou najlepších technológií dokážeme preniesť do Vášho eventu emóciu. Tá vytvára pútavý zážitok, na ktorý sa nezabúda. Takto pretvárame podujatia na UDALOSTI, ktoré sa uchovajú v pamäti.

 

Naše know-how pre Vaše udalosti

Každý krok k vytvoreniu UDALOSTI však potrebuje individuálny a inovatívny prístup. Náš kreatívny team sa postará o to, aby Vaše požiadavky a každý jeden detail na podujatí vytvorili celkovú mozaiku neopakovateľných zážitkov. Tie ocenia Vaši obchodní partneri, zákazníci, zamestnanci, fanúšikovia, konkurencia i široká verejnosť.

 

Kliknutím na fotografiu nazrite do galérie medzinárodnej konferencie EUROFI

 

Vďaka nášmu technickému zázemiu s technológiami svetovej úrovne uchopíme podujatie komplexne, či ide o osvetlenie, ozvučenie, streaming, video a projekciu - až po stavbu a návrh scény či pódia. Na základe partnerských vzťahov so svetovými lídrami v oblasti audiovizuálnej techniky ako napríklad Meyer Sound, Robe či Christie máme možnosť prinášať tieto technológie ako prví.

 

Kliknutím na fotografiu nazrite do galérie slávnostného udeľovania cien KRIŠTÁĽOVÉ KRÍDLO

 

Udalosti online či offline? My sa prispôsobíme

Zameriavame sa na tvorbu UDALOSTÍ nielen doma, ale aj v zahraničí. Naším poslaním je pretvoriť Vaše podujatie na UDALOSŤ. A to nielen v našich priestoroch NEW LEVEL STUDIA, ale taktiež prostredníctvom online platformy, televíznych prenosov, konferencií, výstav, koncertov, festivalov, tanečných párty a rôznych eventov ako módne prehliadky, firemné večierky, súťaže či výročia.

 

Kliknutím na fotografiu nazrite do galérie jedného z podujatí v našom vlastnom štúdiu Husqvarna - reklamný spot

 

Nahliadnite do našej galérie podujatí či vysielaní a nechajte sa inšpirovať typom eventu, ktorý Vám najviac vyhovuje.

 

Váš TEAM HURRICANE - Meníme podujatia na udalosti