25. výročie

Vážení klienti, priatelia, "hurrikánci"

 Oslávte spolu s Hurricane 25. narodeniny

25 rokov v živote človeka je dlhá doba. V živote firmy sa zdá toto obdobie ešte dlhšie. Firmu som zakladal v detskej izbe ako mladý chalan. Moje vízie a sny boli veľké. Chcel som, aby meno Hurricane poznali nielen na Slovensku, ale aj za hranicami. A podarilo sa to. Začínali sme malými eventami a v súčasnosti zabezpečujeme medzinárodné konferencie či výstavy v zahraničí, televízne prenosy i tanečné párty. Vlastníme štúdio a čaká nás mnoho ďalších výziev, na ktorých pracujeme. Sme rodinnou firmou, ktorá si prešla aj náročnejším obdobím. Stále sme sa však dokázali postaviť na nohy. Medzi top firmy z nášho “fachu” sme sa zaradili na základe našich pilierov. Inovatívnosť, naše technologické špičky a spôsob, akým riešime požiadavky. Moje veľké poďakovanie patrí všetkým klientom, ktorým sme už mnoho eventov pretvorili na udalosť. Veľké ďakujem patrí i celému môjmu teamu. Bez nich by sa ani jedno podujatie nedalo zrealizovať. Prajem si do budúcna, aby bolo minimálne ďalších 25 rokov takých úspešných… Pre mňa bol každý jeden rok výnimočný, pretože Hurricane vnímam ako svoje dieťa. Dieťa, ktoré sa rok čo rok naučí niečo nové, vy mu venujete svoj čas, podporujete ho a ste naň právom hrdý.” - Martin Štefanek, CEO

Ak máte záujem napíšte nám

Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov v zmysle ,,Zásady ochrany osobných údajov'' a bol som poučený o svojich právach.

Súhlasím so zasielaním marketingových informácií o produktoch a službách, starostlivosti o zákazníka, kontrolu kvality a prieskumu trhu v zmysle ,,Zásady ochrany osobných údajov''.

Oslavujú spolu s nami:

"Spoločnosť Hurricane získala kontrakt na komplexné technické zabezpečenie medzinárodnej konferencie Eurofi Financial Forum. Veľmi si vážime ich proaktívny a profesionálny prístup k riešeniam. Team Hurricane pohotovo a flexibilne vyhovel všetkým našim požiadavkám. Bolo nám naozaj cťou pracovať so skutočným profesionálnym partnerom."

Virginie Denis
Project Director for Eurofi Forums

"So spoločnosťou Hurricane spolupracujeme bez prestávky už od roku 2013. Ich služby využívame jednak pri organizovaní eventov pre našich klientov, ako aj klubových a outdoorových hudobných akcií pre našich poslucháčov. Okrem maximálne profesionálnych služieb a technického zabezpečenia musíme vyzdvihnúť aj zodpovedný prístup každého zamestnanca spoločnosti k našim požiadavkám a projektom."

Tomáš Halmeš
Marketing Director - Rádio Expres