Stany a mobiliár

Neoddeliteľnou súčasťou každého eventu, konajúceho sa v exteriéri, sú stany. Stany možno voľne kombinovať, a tým ešte zväčšiť prekrytú plochu. Ako príslušenstvo k stanom ponúkame napríklad vykurovanie, stoly, stoličky a iné príslušenstvo. Ponúka prenájom party stanov, veľkokapacitných stanov, stanov s priehľadnými stenami, pagody, mobiliare a príslušenstvo. 

Veľkokapacitné stany

velkokapacitny stan

Veľkokapacitné stany - šírka 30 m, 20 m, 15 m s dĺžkou kombinovateľnou po 5 m. Pokiaľ hostíte väčšie množstvo návštevníkov, ale obmedzuje Vás priestor, môžeme pre Vás postaviť dvojposchodový stan.

 

Stan s priehľadnými stenami

Stan s priehladnymi stenami

Špeciálny druh stanu z našej ponuky je stan s priehľadnými stenami alebo iba s presklenou bočnou stenou. Je vhodný, pokiaľ chcete ostať v kontakte s okolím, ale napriek tomu byť chránení pred rozmarmi počasia.

 

Párty stany

party stan

Párty stany na prenájom - šírka 10 m, 8 m, 6 m s dĺžkou kombinovateľnou po 5 m.

 

Stan Pagoda

pagoda

Stan Pagoda s rozmermi 5 m x 5 m.

 

Príslušenstvo

prislusenstvo do stanu

K stanom patrí aj príslušenstvo ako podlaha, výstelka, vykurovanie, vzduchotechnika, ...

Mobiliár

mobiliar

Mobiliár - vybavenie, ako stand-by stolíky, stoličky, stoly, podsvietené rautové stoly, pivné sety, šatňa a vešiaky pre hostí, ...

Pridajte sa k našim spokojným zákazníkom
Kontaktujte nás

Prihláste sa na odber

a získajte 13 tipov pre úspešný event.

Získajte zdarma niekoľko odpovedí na otázky, ktoré by si mala položiť každá zodpovedná firma, pokiaľ sa nechce dostať do problémov so zákonmi alebo ohroziť životy ľudí.