Projekcia a LCD

Projekcia

Projekcia sa stala neoddeliteľnou súčasťou podujatí od konferencií až po veľké korporátne eventy. Prenájom projekcie je vhodný do uzavretých priestorov, kde možno regulovať množstvo ambientného svetla, či už z domáceho osvetlenia sály, alebo dopadajúceho zvonka. Je možné využiť projekciu prednú aj zadnú a základne možnosti pomerov sú 4:3 alebo 16:9. 

Prenajom projekcie

 

Spojená projekcia

prenajom spojena projekcia

Spojená projekcia (edgeblending) je technológia spájania projekcií. Týmto spôsobom je možné vytvoriť projekčnú plochu niekoľko desiatok metrov. Projekčná plocha a veľkosť je flexibilná. Nemusia to byť len plátna, ale aj scéna, či dokonca fasáda budovy.

 

Zahnutá projekcia

Prenajom zahnuta projekcia

Zahnutá projekcia (warping) je atypická a zakrivená projekčná plocha. Jedná sa o širokouhlí formát, ktorý v kombinácii s technológiou edgeblending, dokáže vytvoriť široké projekčné plochy.

 

Video balón s projekciou 360°

prenajom videobalon

Video balón s projekciou 360° je jedinečná technológia projekcie. Projektor je umiestnený vo vnútri projekčného balóna, vďaka čomu nevznikajú tiene.

 

Interaktívna projekcia

Prenajom interaktivna projekcia

Interaktívna projekcia je zobrazovacia plocha reagujúca na dotyk alebo pohyb. Pri vstúpení na plochu sa pomocou animácie plocha odkryje a odhalí napr. logo na interaktívnej ploche. V ponuke je viacero animácií, ktoré sa prispôsobia k téme vášho eventu, ako napr.: ľad, voda, lístie...

 

LCD obrazovky

Prenajom bezramova plazma

Bezrámové LCD obrazovky ponúkajú veľké možnosti vo variabilite zostavovania modulov. Jeden modul má uhlopriečku 106cm a rozmery 926 x 523 x 76,5mm. Pri kombinácii viacerých modulov môže byť na každej plazme iný obraz, alebo môžeme vytvoriť jednotný celok. Klasické LCD obrazovky ponúkame na prenájom vo veľmi širokom sortimente veľkostí od 22" až po 103" 

 

Pridajte sa k našim spokojným zákazníkom
Kontaktujte nás

Prihláste sa na odber

a získajte 13 tipov pre úspešný event.

Získajte zdarma niekoľko odpovedí na otázky, ktoré by si mala položiť každá zodpovedná firma, pokiaľ sa nechce dostať do problémov so zákonmi alebo ohroziť životy ľudí.