Video a Projekcia

4K VIDEO

4K Video

Vďaka 4K rozlíšeniu dokážete zobraziť až 4x viac obrazových informácii v porovnaní so starým Full HD formátom, nehovoriac o tom, že ide o najnovší trend v oblasti audio & video.

Celý proces záznamu sa začína v kamere, a preto sme nakúpili úplne nové 4K Kamery Panasonic AG-DVX200 s objektívom Leica a UHD záznamom.

Prenášaný videozáznam spracovávame cez značkové videoréžie Sony MCS-8M a BlackMagic Design ATEM Television Studio HD, ktoré vedia spracovať až 8 vstupov naraz. Záznam vieme ľubovoľne upraviť aj s použitím nášho media serveru Christie Pandoras Box od Coolux.

Na distribúciu používame len overené prevodníky od DATAVIDEO a BlackMagic Design a disponujeme viac ako 1 km profesionálnych SDI káblov.

PROJEKCIA

Prenájom projekcie sa stalo neoddeliteľnou súčasťou podujatí od konferencií, až po veľké korporátne eventy a rôzne interaktívne inštalácie. Projekcia umožňuje preniesť obraz nielen na projekčné plátno, ale aj na steny budovy, rôzne plochy alebo časti scény.

Zabezpečujeme prednú alebo zadnú projekciu pomocou profesionálnych projektorov na štandardné plátna s pomermi strán 4:3 alebo 16:9. 

Taktiež s použitím techniky Edge blending - spájanie dvoch a viac projektorov do jedného obrazu na širokouhlé projekčné plátna. K dispozícii máme rôzne veľkosti projekčných plátien od 3x2m, až po veľkoformátové plátno 28x8m.

Dodávame rôzne typy projektorov od menších aplikácií so svietivosťou 5000 ANSI Lumenov s HD rozlíšením až po veľké projekcie so svietivosťou 40 000 ANSI Lumenov a viac s rozlíšním až 4K.

Používaním nášho Coolux Pandoras Box technológie môžeme ďalej výstupný obraz preniesť na konkávne alebo konvexné projekčné plochy technikou image warp a na nerovnomerné povrchy budov a trojrozmerné objekty pódiovej scény takzvaným 3D mappingom.

 

Zahnutá projekcia

Zahnutá projekcia (warping) je atypická a zakrivená projekčná plocha. Jedná sa o širokouhlý formát, ktorý v kombinácii s technológiou edgeblending, dokáže vytvoriť široké projekčné plochy.

Video balón s projekciou 360°

Video balón s projekciou 360° je jedinečná technológia projekcie. Projektor je umiestnený vo vnútri projekčného balóna, vďaka čomu nevznikajú tiene.

prenajom videobalon

Interaktívna projekcia

Interaktívna projekcia je zobrazovacia plocha reagujúca na dotyk alebo pohyb. Pri vstúpení na plochu sa pomocou animácie plocha odkryje a odhalí napr. logo na interaktívnej ploche. V ponuke je viacero animácií, ktoré sa prispôsobia k téme vášho eventu, ako napr.: ľad, voda, lístie...

Prenajom interaktivna projekcia

Ozvučenie a Osvetlenie Podujatí