Pódia a zábrany

Čo by to bolo za módnu prehliadku bez vyvýšeného pódia? Potrebujete prenájom pódia, ktoré unesie auto alebo zábrany, ktoré udržia návštevníkov od hlavného interpreta? Presne na tieto účely máme k dispozícií značkové pódia niVtec a nášľapné a mobilné zábrany.

niVtec

Variabilné pódium na prenájom značky niVtec sa skladá z dielcov s rozmerom 200x100 cm (môže mať aj iné rozmery) s protišmykovou úpravou. Pódium má nosnosť 750 kg/m. Táto vlastnosť umožňuje nášmu zákazníkovi umiestniť na pódium napríklad aj auto. V prípadoch keď si to vyžaduje priestor alebo architekt scény, môžeme dodať aj pódium atypického tvaru prispôsobené podmienkam. Nerovnosti podkladu pod pódiom nie sú komplikáciou, nakoľko nohy, na ktorých systém stojí majú rôzne dĺžky a nastaviteľnú pätku.

Prenajom podia

 

Plexi pódium

Prenajom plexi podia

Pódium sa môže dodávať aj s plexi segmentmi, ktoré sú priesvitné, a tak možno osobnosti alebo predmety na pódiu zvýrazniť ešte viac.

 

Kaskádové pódium

prenajom kaskadoveho podia

Kaskádové pódium skladáme z pódiových segmentov, čím vytvoríme tribúnu na sedenie alebo státie.

 

Zábrany

Prenajom zabrany

Pre bezpečnosť účinkujúcich, ale aj divákov dodávame na prenájom dva základné druhy zábran. Nášľapné zábrany sú konštruované nielen na tlak, ale hlavne s ohľadom na najvyšší stupeň bezpečnosti. Ich výška je 100 cm, aby vznikajúci tlak neohrozil diváka na živote a aby ho v najkritickejšom prípade tlačil na mäkké časti brušnej dutiny a nie na hrudný kôš, kde tlak na bránicu môže spôsobiť zastavenie dýchania. Mobilné zábrany majú rozmery 200x100 cm. Pomocou nich možno ľahko a rýchlo vytvoriť koridory, vymedziť požadovaný priestor, atď. Nie sú vhodné na miesta, kde sa kladú nároky na vyšší tlak.

Pridajte sa k našim spokojným zákazníkom
Kontaktujte nás

Prihláste sa na odber

a získajte 13 tipov pre úspešný event.

Získajte zdarma niekoľko odpovedí na otázky, ktoré by si mala položiť každá zodpovedná firma, pokiaľ sa nechce dostať do problémov so zákonmi alebo ohroziť životy ľudí.