Ozvučenie

MEYER SOUND - LEOPARD

Pre zvukový systém novej generácie LEOPARD od Meyer Sound sme sa rozhodli preto, aby sme prinášali našim klientom vždy len tú najkvalitnejšiu technológiu. Reproduktory LEOPARD a 900-LFC sú navrhnuté tak, aby vytvorili výnimočný zážitok z počúvania, od eventu až po koncert a od rock 'n' roll-u až po klasiku. LEOPARD sa môže pochváliť ohromným výkonom v pomere s jeho veľkosťou a s ultra-nízkym skreslením. Podrobnejšie informácie nájdete tu.

Leopard od Meyersound 

 

SYSTÉM MEYER SOUND - UPQ 

Aktívne reproduktory UPQ pokryjú rozľahlú plochu a ponúkajú jasný a čistý zvuk pre vaše podujatie alebo udalosť. Tieto reproduktory sú vhodné pre interiérové podujatia v hoteloch, avšak nie je problémom ich využiť aj vo vonkajších priestoroch, napríklad na prezentáciu.

UPQ reproduktory

 

PÓDIOVÉ MONITORY MEYER SOUND - MJF-210

Nízkoprofilové pódiové monitory MJF-210 od Meyer Sound boli vytvorené podľa náročných požiadaviek takej legendy ako je heavy-metalová kapela Metallica. Tento typ ozvučenia je preto vhodný najmä pre veľkolepé koncerty a veľké hudobné podujatia.

 

Spoločnosť Meyer Sound vypočula naše náročné výkonnostné požiadavky pre nový kompaktný stage monitor, ktorý by odolal nástrahám predloženým turné kapely Metallica a uspokojil aj náročného poslucháča, akým je James Hetfield. Výsledný MJF-210 prevyšuje všetky parametre, bez akýchkoľvek kompromisov.” - Dan Braun
, Show Director kapely Metallica

 

Electrovoice RX115

Systém RX115+RX118 je nenápadnejší a vhodný pre stredne veľké podujatia v hoteloch a taktiež pre firemné teambuildingové podujatia. Jeho výkon je avšak dostatočne výkonný aj na ozvučenie hudobných kapiel v menších priestoroch.

Pri eventoch ako sú konferencie alebo mítingy, sa kladie najväčší dôraz na zrozumiteľnosť. Vďaka rozmerovo malým aktívnym reproduktorom ZX1A váš event dosiahne želaný výsledok, a to aj s minimom techniky a času potrebného na montáž.

 

Midas PRO6

Midas PRO6 patrí do série TOP svetovo uznávaných live mixážnych pultov. Za veľmi krátke obdobie na trhu sa dostal na zoznam tzv. „riderových pultov“, čo znamená, že je uznávaný a preferovaný mnohými zahraničnými skupinami.

Midas PRO6

Pridajte sa k našim spokojným zákazníkom
Kontaktujte nás

Prihláste sa na odber

a získajte 13 tipov pre úspešný event.

Získajte zdarma niekoľko odpovedí na otázky, ktoré by si mala položiť každá zodpovedná firma, pokiaľ sa nechce dostať do problémov so zákonmi alebo ohroziť životy ľudí.