LCD

LCD obrazovka predstavuje popri LED stene a projekcií, veľmi populárnu formu zobrazovania obrazu. Na rozdiel od projekcie nevyžaduje veľké vzdialenosti na zobrazovanie a je ľahšia, jednoduchšia na montáž a často krát cenovo dostupnejšia ako veľká LED obrazovka. My ponúkame široký sortiment LCD obrazoviek od tých najkompaktnejších s malými uhlopriečkami na prezentáciu v najmenších výstavných stánkoch až po dotykové a veľké 4K obrazovky. V našom portfóliu máme širokú škálu modelov od najmenších LCD monitorov 22" až po veľkoformátové obrazovky s rozmerom 103". Všetky LCD obrazovky v našom portfóliu disponujú kvalitným obrazom s full HD rozlíšením. Modely s uhlopriečkou 82" a 65" majú najnovšiu technológiu 4K. 

 

 

Dotykové LCD obrazovky

LCD panely, ktoré majú zabudované senzory pre možnosť ovládania dotykom, sú vhodné pre výstavy a interaktívne prezentácie s individuálnym zaujatím diváka - návštevníka. Nájdete u nás tiež v širokom zastúpení od značiek ELO a Iiyama. Veľkosť obrazoviek ponúkame od 22“ až po 75“.

Bezrámové LCD obrazovky

Bezrámové veľkoplošné obrazovky ponúkajú veľké možnosti vo variabilite zostavovania modulov. Jeden modul má uhlopriečku 106 cm a rozmery 926 x 523 x 76,5mm. Pri kombinácii viacerých modulov môže byť na každej plazme iný obraz, alebo môžeme vytvoriť jednotný celok.

 

Ozvučenie a Osvetlenie Podujatí