Konštrukcie

Ground support

Ground support je anglický odborný výraz pre konštrukcie, ktoré sa používajú na zavesenie techniky a scén. Jednotlivé dielce (Truss) ground supportu sú vyrobené zo špeciálnych vytvrdených hliníkových zliatin. Všetky sú homologované a certifikované. Disponujeme sortimentom konštrukcií značiek A.T.C. a Alur solutions.

Ground support

Alur Solutions

Od firmy Alur Solutions poskytujeme prenájom konštrukcie radu Slick, ktorý sa vyznačuje vysokou nosnosťou a pevnosťou. Jeho konštrukčné vlastnosti ho predurčujú na použitie pri väčších aplikáciách, kde sa vyžaduje vysoká záťaž v kombinácii s veľkým rozpätím. Napríklad pri 24 metroch je nosnosť 1368 kg. Táto certifikovaná hodnota hovorí sama za seba.

Alur solutions

A.T.C.

Pre stredné a menšie interiérové podujatia máme v ponuke konštrukčný systém od firmy A.T.C.Preferujeme quatro systém s roztečou 40x40 cm. Výhodou je veľká variabilita komponentov so stredne vysokým zaťažením.

A.T.C.

Dekorovaná konštrukcia

Dekorovaná konštrukcia je ideálne riešenie pre taký typ eventu, keď nechcete narúšať prostredie konštrukciami. Stĺpy sú podsvietené LED svietidlami, ktoré majú RGB miešanie farieb. Z toho dôvodu dokážu splynúť s prostredím alebo sa stať zaujímavým doplnkom scény.

Dekorovaná konštrukcia

Ozvučenie a Osvetlenie Podujatí