Scény a konštrukcie

Pipe & drape

S univerzálnym systémom pipe & drape dokážete oddeliť priestor alebo vytvoriť jednotné pozadie scény a to len v priebehu niekoľkých minút. Vďaka hliníkovým teleskopickým nohám je jeho montáž jednoduchá a časovo nenáročná, čo prináša klientovi nielen vysokú flexibilitu ale aj priaznivú cenu. Okrem klasického čierneho backdropu je naň možné zavesiť látku akejkoľvek farby, a tak isto aj LED hviezdne nebo. Systém je možné postaviť až do výšky 4,5m.

LED hviezdne nebo

Chcete zaujímavo vyplniť pozadie vašej scény? Ideálnym riešením je LED hviezdne nebo. Čierna oponová látka s RGB LED pixelmi, ktoré je možné separátne ovládať, dokáže vytvoriť dojem realistickej nočnej oblohy. Ovládanie pomocou software umožňuje vytvárať aj dynamické efekty či dokonca rôzne animácie. Jednotlivé diely majú rozmer 6x3m.

Ground support

 

Dekorované konštrukcie

Dekorované konštrukcie sú ideálnym riešením pre taký typ eventu, keď nechcete narúšať prostredie konštrukciami. Stĺpy sú podsvietené LED svietidlami, ktoré majú RGB miešanie farieb. Z toho dôvodu dokážu splynúť s prostredím alebo sa stať zaujímavým doplnkom scény.

Ground support

Ground support je anglický odborný výraz pre konštrukcie, ktoré sa používajú na zavesenie techniky a scén. Jednotlivé dielce (Truss) ground supportu sú vyrobené zo špeciálnych vytvrdených hliníkových zliatin. Všetky sú homologované a certifikované. Disponujeme sortimentom konštrukcií značiek A.T.C. a Alur solutions.

Ground support

Alur Solutions

Od firmy Alur Solutions poskytujeme prenájom konštrukcie radu Slick, ktorý sa vyznačuje vysokou nosnosťou a pevnosťou. Jeho konštrukčné vlastnosti ho predurčujú na použitie pri väčších aplikáciách, kde sa vyžaduje vysoká záťaž v kombinácii s veľkým rozpätím. Napríklad pri 24 metroch je nosnosť 1368 kg. Táto certifikovaná hodnota hovorí sama za seba.

Alur solutions

A.T.C.

Pre stredné a menšie interiérové podujatia máme v ponuke konštrukčný systém od firmy A.T.C. Preferujeme quatro systém s roztečou 40x40 cm. Výhodou je veľká variabilita komponentov so stredne vysokým zaťažením.

A.T.C.

 

Ozvučenie a Osvetlenie Podujatí