Konferenčná technika

Konferenčná technika sa využíva pre zabezpečenie hladkého a rýchleho priebehu stretnutia pre neobmedzený počet účastníkov. Systémy pozostávajú z mikrofónnej jednotky, ktorá je vždy vybavená vstavaným reproduktorom pre zaistenie dokonalej zrozumiteľnosti v rôznych akustických podmienkach. Podľa požiadaviek klienta je možné dodať mikrofónne jednotky s ďalšou voliteľnou výbavou. Riadiace jednotky konferenčných systémov umožňujú prepojenie s ďalšími systémami, ako napríklad nahrávanie priebehu konferencie, prenos audio signálu do priľahlých miestností a sál, pripojenie tlmočníckych jednotiek a distribúciu tlmočených jazykov.

Tlmočnícká technika

prenajom konferencna technika

Tlmočnícká technika je samostatnou časťou konferenčných systémov, môžu však byť vzájomne prepojené s konferenčnými systémami. Systémy sa vytvárajú pre bezdrôtový IR prenos tlmočených jazykov - tento systém je najpoužívanejším systémom pre zaistenie simultánneho prekladu a jeho následnej distribúcie k poslucháčom. IR vysielač a IR žiarič pokrývajú signálom priestor miestnosti s poslucháčmi. Každý z účastníkov je vybavený IR prijímačom a slúchadlami.

 

 

Rečnícky pult 

recnicky pult

Rečnícky pult  ponúkame v rôznych variáciách. Od plexi s možnosťou vlastného branding-u až po rečnícky pult s plazmou, na ktorej môže byť  meno prezentujúceho, grafika alebo animácia.

 

 

Interaktívne ovládanie

Interaktívne ovládanie: Vďaka interaktívnemu ovládaniu je možné riadiť LED obrazovky, ozvučenie aj osvetlenie prostredníctvom iPadu alebo iného tabletu. To umožňuje technikovi alebo zvukárovi dokonalý prehľad o tom, čo sa na scéne deje. Nakoľko už nie je limitovaný priestorom, kde sa nachádza obrazová, svetelná alebo zvuková technika. Je možné ho naprogramovať na všetky technické zložky, obsah na projekciu alebo LEDku. Laicky povedané, spustenie show bude konečne vo vašich rukách.

Interaktivne ovladanie
Pridajte sa k našim spokojným zákazníkom
Kontaktujte nás

Prihláste sa na odber

a získajte 13 tipov pre úspešný event.

Získajte zdarma niekoľko odpovedí na otázky, ktoré by si mala položiť každá zodpovedná firma, pokiaľ sa nechce dostať do problémov so zákonmi alebo ohroziť životy ľudí.