Konferenčná technika

Konferenčná technika sa využíva pre zabezpečenie hladkého a rýchleho priebehu stretnutia pre neobmedzený počet účastníkov. Systémy pozostávajú z mikrofónnej jednotky, ktorá je vždy vybavená vstavaným reproduktorom a bezdrôtovým mikrofónom pre zaistenie dokonalej zrozumiteľnosti v rôznych akustických podmienkach. Podľa požiadaviek klienta je možné dodať mikrofónne jednotky s ďalšou voliteľnou výbavou. Riadiace jednotky konferenčných systémov umožňujú prepojenie s ďalšími systémami, ako napríklad nahrávanie priebehu konferencie, prenos audio signálu do priľahlých miestností a sál, pripojenie tlmočníckych jednotiek a distribúciu tlmočených jazykov.

Tlmočnícka technika

Tlmočnícka technika je samostatnou časťou konferenčných systémov, môžu však byť vzájomne prepojené s konferenčnými systémami. Systémy sa vytvárajú pre bezdrôtový IR prenos tlmočených jazykov - tento systém je najpoužívanejším systémom pre zaistenie simultánneho prekladu a jeho následnej distribúcie k poslucháčom. IR vysielač a IR žiarič pokrývajú signálom priestor miestnosti s poslucháčmi. Každý z účastníkov je vybavený IR prijímačom a slúchadlami.

prenajom konferencna technika

 

 

Rečnícky pult 

Rečnícky pult ponúkame v rôznych variáciách. Od plexi s možnosťou vlastného branding-u až po rečnícky pult s plazmou, na ktorej môže byť  meno prezentujúceho, grafika alebo animácia.

recnicky pult

 

 

Interaktívne ovládanie

Vďaka interaktívnemu ovládaniu je možné riadiť LED obrazovky, ozvučenie aj osvetlenie prostredníctvom iPadu alebo iného tabletu. To umožňuje technikovi alebo zvukárovi dokonalý prehľad o tom, čo sa na scéne deje. Nakoľko už nie je limitovaný priestorom, kde sa nachádza obrazová, svetelná alebo zvuková technika. Je možné ho naprogramovať na všetky technické zložky, obsah na projekciu alebo LEDku. Laicky povedané, spustenie show bude konečne vo vašich rukách.

Ozvučenie a Osvetlenie Podujatí