Zobraziť viac

Referencie SPV - Sme si rovní

Slávnostný galavečer Slovenského paralympijského výboru v bratislavskom hoteli Double Tree by Hilton bol spojený s módnou prehliadkou, uvedením maskota SPT Pjongčang 2018 a poštovej známky, vydanej na počesť tohtoročnej paralympiády. V premiére odznela pieseň Richarda Müllera „sme si rovní“. Aj napriek veľmi komplexnému programu sa nám podarilo ešte pred podujatím vytvoriť takú vizualizáciu, ktorá interpretovala jednotlivé časti programu všetkým, ktorý sa zúčastnili realizácie. Používame 3D vizualizačné aplikácie ako komunikačný nástroj s klientom v navrhovacom procese a na samotnej montáži tak, aby každý tím mal jasné informácie a výsledok bola čistá reprezentatívna inštalácia.

Multimediálnu prezentáciu všetkých častí programu sme hravo zvládli zmanažovať vďaka nášmu profesionálnemu tímu audiovizuálnych technikov a Coolux Pandora's Box media server, ktorý hravo zvládol kontrolovať multiformátový obsah a signál z niekoľkých kamier do troch LED obrazoviek Absen.

Pridajte sa k našim spokojným zákazníkom
Kontaktujte nás

Prihláste sa na odber

a získajte 13 tipov pre úspešný event.

Získajte zdarma niekoľko odpovedí na otázky, ktoré by si mala položiť každá zodpovedná firma, pokiaľ sa nechce dostať do problémov so zákonmi alebo ohroziť životy ľudí.