Zobraziť viac

Referencie Krištáľové Krídlo

Galavečer Krištáľové krídlo oslavoval svoje dvadsiate výročie v budove Slovenského národného divadla. Toto udeľovanie ocenení bolo odvysielané aj v priamom prenose Slovenskej televízie. Ocenené boli také osobnosti, ako Ladislav a Peter Škantárovci, Daniel Hevier, Dalibor Karvay, Igor Timko a mnoho ďalších.
 
Pre dosiahnutie absolútne dokonalej zladenosti všetkých prvkov sme grafický obsah každého hudobného čísla podrobne naplánovali v našom produkčnom štúdiu v spolupráci s režisérom a kameramanom. Zaujímavosťou tohto podujatia bola takmer úplná absencia konvekčných svetiel, ktoré boli zamenené za efektové svetlá tipu Robe DL4S. Tie rozšírili možnosť využitia a zaručili rovnakú kompozitnú kalibrovanú bielu hladinu, ktorá bola rovnaká v každom jednom svetle. Celkovo bolo použitých viac ako 80 kusov Robe svetiel a scénu dopĺňali aj LED bary, nainštalované okolo našej LED obrazovky Absen A3 Pro.
Pridajte sa k našim spokojným zákazníkom
Kontaktujte nás

Prihláste sa na odber

a získajte 13 tipov pre úspešný event.

Získajte zdarma niekoľko odpovedí na otázky, ktoré by si mala položiť každá zodpovedná firma, pokiaľ sa nechce dostať do problémov so zákonmi alebo ohroziť životy ľudí.