O nás

Firma Martin Štefanek - Hurricane bola založená v roku 1998. V roku 2007 sa spoločnosť pretransformovala na Hurricane s.r.o. Počas rokov pôsobenia sme sa z malej firmy vypracovali na stabilnú, renomovanú spoločnosť. Ponúkame nielen ozvučenie a osvetlenie ale aj konštrukcie, zastrešenie, pódium, projekciu, LED obrazovku, laser show, stany a mobilár na eventy, teambuilding, konferencie, koncerty, festivaly, tanečné party a televíziu. Našim klientom a partnerom vždy ponúkame najkvalitnejšiu možnú techniku a preto používame výhradne techniku od špičkových svetových výrobcov ako je: Meyer Sound, Midas, Robe, MA Lightning, NivTec atď.

Pre lepšiu a jednoduchšiu spoluprácu s klientom reprezentuje našu firmu event manažér. Od prvého kontaktu je jeho úlohou riešiť všetky zadania a požiadavky klienta a dohliadnuť na realizáciu zákazky. Je jednoduchým spojovacím článkom medzi klientom a všetkými zložkami, ktoré sa podieľajú na realizácii.

Náš personál tvoria svedomití ľudia, ktorí svojimi skúsenosťami a neustálym rozširovaním vedomostí vedia pružne reagovať na rôzne požiadavky. Za zmienku stojí aj to, že náš personál vždy vhodne reprezentuje aj svojim zovňajškom čím sa pre návštevníkov stáva súčasťou podujatia a nie rušivým elementom.

Úspech sa skrýva v detailoch. Sú to práve detaily, ktoré odlišujú kvalitné firmy od ostatných. Nie vždy je zárukou dobrého výsledku len kvalitná technika alebo personál, často sú to práve detaily, ktoré zmenia celkovú atmosféru.

 

Pridajte sa k našim spokojným zákazníkom
Kontaktujte nás

Prihláste sa na odber

a získajte 13 tipov pre úspešný event.

Získajte zdarma niekoľko odpovedí na otázky, ktoré by si mala položiť každá zodpovedná firma, pokiaľ sa nechce dostať do problémov so zákonmi alebo ohroziť životy ľudí.