O nás

Firma Martin Štefanek - Hurricane bola založená v roku 1998. V roku 2007 sa spoločnosť pretransformovala na Hurricane s.r.o. Počas rokov pôsobenia sme sa z malej firmy vypracovali na stabilnú, renomovanú spoločnosť. Ponúkame nielen ozvučenie a osvetlenie ale aj konštrukcie, zastrešenie, pódium, projekciu, LED obrazovku, laser show, stany a mobilár na eventy, teambuilding, konferencie, koncerty, festivaly, tanečné party a televíziu. Našim klientom a partnerom vždy ponúkame najkvalitnejšiu možnú techniku a preto používame výhradne techniku od špičkových svetových výrobcov ako je: Meyer Sound, Midas, Robe, MA Lightning, NivTec atď.

Pre lepšiu a jednoduchšiu spoluprácu s klientom reprezentuje našu firmu event manažér. Od prvého kontaktu je jeho úlohou riešiť všetky zadania a požiadavky klienta a dohliadnuť na realizáciu zákazky. Je jednoduchým spojovacím článkom medzi klientom a všetkými zložkami, ktoré sa podieľajú na realizácii.

Náš personál tvoria svedomití ľudia, ktorí svojimi skúsenosťami a neustálym rozširovaním vedomostí vedia pružne reagovať na rôzne požiadavky. Za zmienku stojí aj to, že náš personál vždy vhodne reprezentuje aj svojim zovňajškom čím sa pre návštevníkov stáva súčasťou podujatia a nie rušivým elementom.

Úspech sa skrýva v detailoch. Sú to práve detaily, ktoré odlišujú kvalitné firmy od ostatných. Nie vždy je zárukou dobrého výsledku len kvalitná technika alebo personál, často sú to práve detaily, ktoré zmenia celkovú atmosféru.

Ozvučenie a Osvetlenie Podujatí