LED obrazovky na eventy a podujatia

Mobilná, veľkoplošná LED obrazovka sa stala moderným zobrazovacím médiom, ktorý má mnohé výhody oproti bežnej projekcií. Je vhodná pre akýkoľvek typ indoorového či outdoorového eventu. V minulosti boli LED obrazovky využívané iba na väčšie podujatia z dôvodu veľkého rozostupu LED diód a tým pádom aj veľkej pozorovacej vzdialenosti. My ponúkame prenájom led obrazovky s hustotou od 3,9 mm, čo vyžaduje minimálnu pozorovaciu vzdialenosť. 

 

ATYPICKÉ ROZMERY a prispôsobenie obsahu na mieru

Možnosti tvarovania nových LED obrazoviek sú skutočne nekonečné. LED moduly je možné natočiť akýmkoľvek smerom a vytvárať rôzne zaujímavé tvary, či už ide o obdĺžniky, kosoštvorce, brány alebo zaoblené tvary v kombinácií s predsadenou scénou. Vďaka pokročilým mappingovým technológiám dokážeme akýkoľvek obsah ľubovoľne prispôsobiť podľa natočenia modulov. Obsah jednoducho vykrojíme tak, ako to potrebujete. 

 

Gloshine MV 2.6

Objavte nový rozmer v ostrosti obrazu s novou LED obrazovkou Gloshine MV 2.6 s hustotou LED bodov len 2,6 mm. Vďaka špeciálnemu systému zamykania dokážete moduly Gloshine variabilne ohýbať a vytvoriť tak úplne nové tvary, o ktorých ste doteraz ani nesnívali. Nového Gloshine MV2.6 máme k dispozícii až 100 m2.

Absen A3 Pro

Prinášame na Slovensko absolútnu špičku v oblasti LED stien. Momentálne máme k dispozícií až 250 m2 plochy, čo garantuje, že dokážeme zabezpečiť aj tie najväčšie podujatia. Dosť bolo pokazených video záznamov! Vďaka pokročilej zobrazovacej technológií, ktorá pracuje v rýchlosti až 2000 snímkov za sekundu s opakovacou frekvenciou 2000Hz garantujeme, že vo vašom kamerovom zázname nebudú žiadne preblikujúce pruhy. To platí pre akúkoľvek kameru, či už ide o priamy prenos alebo kamerový záznam. Absen A3 Pro je taktiež jediná LED na Slovensku s certifikátom Európskej Únie.

 

LEDbow DCU 4

Spoločnosť LEDbow patrí k dlhoročným výrobcom LED obrazoviek a svoje korene má v susednej Českej republike. Nám sa dlhodobo osvedčil typ DCU 4 SMD, ktorý ma rozostúpenie LED bodov 4 mm a poskytuje HD rozlíšenie už pri rozmere 5x3m. Pozorovacia vzdialenosť je možná už od 3 metrov, čo je obzvlášť dôležité pri menších interiérových priestoroch akými sú kongresové sály v mnohých hoteloch. Jej veľkou výhodou je široká variabilita, nakoľko táto obrazovka ponúka ľubovoľný tvar aj veľkosť, takže fantázií sa medze nekladúVeľkosť jedného modulu je 576x576mm, čím dosiahneme veľkú variabilitu formátov obrazovky, či už ide o základné formáty 4:3 a 16:9 alebo o atypické formáty, ktoré bežné moduly nepodporujú. 

 

LEDbow DLU6 Outdoor

Outdoorová LED obrazovka LEDbow DLU6 patrí medzi obrazovky so schopnosťou zobraziť viac ako 281 biliónov farebných odtieňov. Táto obrazovka je ideálna do exteriéru. Okrem toho, že je možné ju používať aj v oblom tvare je táto obrazovka plne vodotesná a spĺňa svetové štandardy IP65. Výrobca taktiež garantuje bezproblémovú prevádzku 24 hodín 7 dní v týždni, 365 dní v roku, takže sa nemusíte obávať, že by vám obrazovka počas vášho dôležitého podujatia vypadla. Táto LED obrazovka jednoducho splní aj tie najnáročnejšie požiadavky do exteriéru. 

Ozvučenie a Osvetlenie Podujatí