Konferencie

Našou firemnou filozofiou je, že si dávame rovnako záležať aj na malých konferenciách, kde je použité menšie množstvo technického zabezpečenia ako pri veľkých korporátnych eventoch. Na základe dlhoročných skúseností ponúkame vašim konferenciám ozvučenie a osvetlenie, ktoré je doplnené rôznymi inovatívnymi riešeniami, napríklad v podobe interaktívneho ovládania prezentácie. Technickú vybavenosť ako je počet projekcií, druh tlmočníckej techniky a hlasovacích prístrojov, vám presne navrhneme podľa zamerania vašej konferencie a počtu účastníkov. Konferencie slúžia na akceleráciu vášho biznisu a my k tomu pristupujeme profesionálne a zodpovedne do najmenšieho detailu.

 

Hovorí jeden z našich klientov:
Deloitte Egi:live communication

Oslovili sme firmu Hurricane ako hlavného AV dodávateľa. Martin a jeho tím poukázali na kreativitu v uskutočnení ukážky ich techniky, a čo všetko to dokáže. Určite by sme radi spolupracovali s firmou Hurricane v budúcnosti, pri príležitosti ďalšieho eventu v Bratislave.

 

Referencie : IBM, Oracle, Adidas, Tesco, Electrolux, Whirpool, E.On, Retail Summit CZ ...

 

Pridajte sa k našim spokojným zákazníkom
Kontaktujte nás

Prihláste sa na odber

a získajte 13 tipov pre úspešný event.

Získajte zdarma niekoľko odpovedí na otázky, ktoré by si mala položiť každá zodpovedná firma, pokiaľ sa nechce dostať do problémov so zákonmi alebo ohroziť životy ľudí.