Eventy

Na zabezpečovanie vašich eventov poskytujeme nielen ozvučenie a osvetlenie, ale komplexné technické zabezpečenie, ktoré spraví z vašich eventov jedinečný a neopakovateľný zážitok. Otvorený prístup, kreatívne návrhy riešení a technická odbornosť hlavne v nepredvídaných situáciách sú to, čo nás odlišuje od priemerných spoločností. Navrhnúť technické riešenie a odovzdať tak svoje know-how je pre nás samozrejmosťou pre dosiahnutie spoločného cieľa, a tým je podľa nás klient, ktorý je 100% spokojný.


Hovorí jeden z našich klientov:
Mgr.art Štefan Kozák, Managing director - CREATIVE PRO s.r.o.

So spoločnosťou Hurricane sme spolupracovali pri príprave a realizácii jedného z našich kľúčových eventov roku 2011 a to podujatia pre spoločnosť SWISS RE. Oceňujem profesionalitu, flexibilitu, kvalitu služieb a servisu spoločnosti Hurricane. V oblasti svetelného a zvukového supportu sú našimi partnermi, na ktorých sa radi spoľahneme. Osobne tiež vyzdvihujem ľudskosť a „open minded“ prístup celého tímu.

 

Referencie - Eventy: Oriflame, Amslico, Whirpool, Nafta, Tatra banka, Uniqa, Zipfer,  O2, Tempest, BGS, Logica, Slovanet, Eurovea,  Volkswagen, BMW, E.ON, Nike, ZOH – Slovak house Vancouver, ...

Referencie - Módne prehliadky: Alizee, Gian Franco Ferre, Supermodel of the world Slovakia, Bratislavské dni módy, Dana Kleinert, Marco Mirelli, Adidas, ...

 

Pridajte sa k našim spokojným zákazníkom
Kontaktujte nás

Prihláste sa na odber

a získajte 13 tipov pre úspešný event.

Získajte zdarma niekoľko odpovedí na otázky, ktoré by si mala položiť každá zodpovedná firma, pokiaľ sa nechce dostať do problémov so zákonmi alebo ohroziť životy ľudí.