Zobraziť viac

Eventy

Kvalitná firma sa od tých priemerných odlišuje nielen poskytovaním ozvučenia a osvetlenia, ale aj ponukou komplexného technického zabezpečenia.  Rozdiely navyše robia služby v spojení s detailmi ako komunikatívnosť, firemná kultúra, celkový vzhľad techniky, a hlavne pocit istoty a dôvera vo firmu.

Mgr.art Štefan Kozák

Managing director - CREATIVE PRO s.r.o.

So spoločnosťou Hurricane sme spolupracovali pri príprave a realizácii jedného z našich kľúčových eventov roku 2011 a to podujatia pre spoločnosť SWISS RE. Oceňujem profesionalitu, flexibilitu, kvalitu.

 


Technologické novinky

Technológie idú dopredu raketovou rýchlosťou a my s nimi. V naších skladoch nájdete najnovšiu LED obrazovku Absen A3 PRO s certifikátom EÚ, ktorá je na Slovensku absolútnou špičkou v oblasti LED stien. Náš špičkový zvukový systém novej generácie LEOPARD od Meyer Sound ozvučoval také podujatia ako Super Bowl 50 alebo koncert Walt Disney.

Jozef Halász

Hlavný kameraman TV Barrandov

Naša spolupráca začala v novembri 2015 na projekte Roma Spirit pre RTVS. Technologicky a hlavne ľudsky mi team vyhovuje, preto som si ich pozval a presadil na výrobe vlajkovej lode TV Barrandov “To byl Váš rok”. Hurricanci disponujú svetelným parkom českej firmy Robe, ktorá drží svetový progres.


Konferencie

„Pre nás je každé podujatie jedinečné“ - práve táto idea nás definuje a poháňa vpred. Nezáleží na tom, či ide o malý teambulding alebo veľkú medzinárodnú konferenciu. Poskytujeme kompletné technické zabezpečenie, či už ide o LED obrazovky, ozvučenie, osvetlenie, tlmočenie alebo interaktívne ovládanie.

Eurofi Financial Forum

Prístup spoločnosti Hurricane pri zabezpečovaní kvality projekcie, zvuku a nahrávania bol profesionálny a proaktívny. Tím demonštroval jedinečnú zručnosť pri vypočutí všetkých požiadaviek a potrieb podujatia, vždy sa zameriaval na kvalitu a preukázal flexibilitu...


Televízia

Základom kvalitného televízneho prenosu je zladenie všetkých technických zložiek od ozvučenia, efektového a hladinového osvetlenia, scénickej projekcie až po samotnú scénu. Pri tvorbe televíznych prenosov najčastejšie využívame unikátnu LED obrazovku a osvetlenie – LED strip a LED balls.

Nikita Slovák

Režisér

S firmou Hurricane sme spolu vytvorili event Záhrada rajských rozkoší pre Porsche Interauto. Samotnú akciu sme svietili cca 12 hodín a výsledok bol najkrajšie nasvietený program aký som na Slovensku videl. Profesionáli z iných firiem po vzhliadnutí záznamu neverili, že svetlá robila slovenská firma.


Koncerty a festivaly

Pri výbere dodávateľa technického zabezpečenia na festivaly, koncerty alebo tour je dôležitá a rozhodujúca komplexnosť dodania, kvalita techniky a v neposlednom rade flexibilnosť ceny. Naše portfólio obsahuje technológie len tých najkvalitnejších značiek na svetovom trhu.

Portál aktualne.atlas.sk

Bobby presvedčil o svojej profesionalite. Spolu so svojimi hosťami a zvukármi sa im podarilo vytvoriť to, čo u nás nebýva celkom bežné. Celý článok si môžete prečítať tu.


Pridajte sa k našim spokojným zákazníkom
Kontaktujte nás

Prihláste sa na odber

a získajte 13 tipov pre úspešný event.

Získajte zdarma niekoľko odpovedí na otázky, ktoré by si mala položiť každá zodpovedná firma, pokiaľ sa nechce dostať do problémov so zákonmi alebo ohroziť životy ľudí.