Svadba - Hrad Červený kameň

Svetelné reťaze na Šimáku

Po dlhom čase sme realizovali veľkolepú dvojdňovú letnú svadbu. Keďže išlo o klienta zo zahraničia, ich zvykom je zoznámiť rodiny a priateľov medzi sebou prostredníctvom tzv. pre-wedding party. Tá sa koná vždy deň pred samotnou svadbou. Témou pre-wedding party boli slovenské tradície – od slovenských tradičných jedál až po vystúpenia folklórneho súboru, ktoré si zahraniční hostia prevažne z USA pochvaľovali. Atmosféru outdoor priestoru Zámku Šimák v Pezinku sme sa snažili spríjemniť osvetlením, na ktoré sme použili svetelné reťaze. Tie sme uchytili na podporné konštrukcie, aby splynuli s prostredím a dodali šmrnc večernému rodinnému podujatiu. Vytvorili sme zároveň úchytné body pre reťaze tak, aby sme pokryli celé nádvorie.

40 technikov na Červenom kameni

Svadba zahraničného páru sa konala na Hrade Červený kameň, kde sme s naším teamom vytvorili 5 stage-ov. Prvý z nich sa nachádzal v lese neďaleko hradu, kde sa konal samotný obrad. Druhý stage bol na nádvorí hradu, kde sme technicky zabezpečili ceremoniál s uvítacím tancom. Tretí stage boli podzemné priestory, kde sa podávala slávnostná večera. Štvrtý bol tanečný stage, kde sa zábavali prítomní hostia a piaty pokračoval tzv. afterparty až do rána.
Celý vnútorný priestor hradu bol scénicky doladený svetelnými efektami značky Robe a na základe náročných požiadaviek klienta sme zvolili ozvučenie a reproduktory značky Meyer Sound.
Technológiami sme vyplnili celý priestor podzemia hradu. Hostia sa presúvali podľa časového harmonogramu všetkými „stage-mi", kde ich náš technicko-produkčný team sprevádzal programom. Svadobný program vyplnili zaujímaví hudobní hostia zo zahraničia a tiež slovenský DJ Tager. Spolu tvorilo náš technicko-produkčný team až 40 technikov (počas montáže, samotnej svadby a demontáže). Celý energetický odber sme zabezpečili nielen našej technickej časti, ale aj cateringovej spoločnosti. Odber sme zrealizovali pomocou agregátu, ktorý bol umiestnený mimo hradu tak, aby nerušil svadobných hostí. Takéto svadby sú pre nás príjemným ozvláštnením nášho eventového sveta.

Napíšte nám a náš projektový manažér
vás bude kontaktovať

Ďakujeme za odoslanie formuláru