Noc hvězd

Galavečer plný skutočných hviezd, exkluzívnych vystúpení a dych berúcich čísel. Aj týmito slovami je možné opísať priamy prenos s názvom Noc hvězd, vysielaný na TV Barrandov, ktorého hlavnou úlohou bolo nevšedným spôsobom predstaviť Českú republiku a kultúru čínskemu prezidentovi.

Spolu s 100 m2 LED obrazovkami ABSEN určených na priamy prenos a viac ako 100 ks rotačných hláv značky ROBE, bol na tomto podujatí použitý aj najnovší profile DL4S s LED-kovým zdrojom.

Celá scéna bola postavená z LED a svetelných technológii, ktorú dotváral polkruh obložený Sun Strips a svetelnými efektmi značky POINT.  Hviezdna obloha, vytvorená práve pre toto podujatie, príjemne dotvárala celkovú atmosféru slávnostného galavečera.

Pestrý program taktiež nesmel chýbať. Na tomto podujatí sa na pódiu objavilo mnoho umeleckých vystúpení,  ako napríklad Balet Národného Divadla, Richard Nedvěd s kúzelníckou show, Minor Family, ktorí predviedli zrkadlovú show či Alex Dovis prezentujúci svoje umenie maľovaním na výtvarné plátno.

Napíšte nám a náš projektový manažér
vás bude kontaktovať

Ďakujeme za odoslanie formuláru