New Level Event 2014

Naša prezentácia New Level Event sa uskutočnila v priestoroch Refinery Gallery, spoločne s ďalšími partnermi, spoločnosťami Klost a Sharkam V.I.P. catering. Každá zo spoločností odprezentovala novinky na slovenskom eventovom trhu. Tým, ktorým sa nepodarilo prísť sa aspoň týmto spôsobom pokúsim priblížiť niekoľko z našich prezentujúcich tém.

Zahnutá LED obrazovka: na fotografiách nižšie, môžete vidieť 4mm LED obrazovku vo Full HD rozlíšení. Na čo by som rád upozornil oproti iným obrazovkám je možnosť tvarovania, ktorú ponúkame. Tie možnosti sú oveľa väčšie, ale vždy je prioritou viditeľnosť. Preto aj v tomto prípade je zahnutie prispôsobené priestoru.

Mapping nemusí byť drahý: pri pomerne jednoduchých tvaroch ponúkame mapping aj s obsahom za priaznivé ceny oproti tomu, ako ste boli doteraz zvyknutí. Pomocou footige-ov a softwaru vám vieme tento obsah spracovať, vložiť logá, atď...

Atypické technické riešenia: odekorovaná konštrukcia čiernou látkou je vhodná do tmavších priestorov, kde techniku skoro vôbec nevidíte. Biela varianta nám vytvára krásnu plochu na nasvietenie efektovými svetlami alebo projektorom. Naopak podsvietením dosiahneme vystúpenie štruktúry konštrukcie. Tento spôsob odekorovania je vhodný do svetlých priestorov, ako sú napr. hotely.

Vysoké štandardy služieb: tí, ktorí s nami spolupracujú vedia, že ponúkame vysoký štandard, ktorého súčasťou je nie len vždy odekorovaná réžia, ale hlavne náš skúsený team, na ktorý sa môžu vždy naši klienti spoľahnúť.

Napíšte nám a náš projektový manažér
vás bude kontaktovať

Ďakujeme za odoslanie formuláru